Skocz do zawartości

WIRTUALNE MISTRZOSTWA FUNDACJI dlaRyb.pl - wspólne relacje LIVE


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłaszam start. Dziś zaporówka z batem i deczko zmieniona zanęta niż zwykle (takie małe przemyślenia). Siądę w tej części zbiornika, gdzie łowiłem sporo ryb i porównam skuteczność zanęty, dziś chyba ryby będą trafiać na chwilę do siatki, oprócz tych zgłoszeniowych, no ale to jeszcze przemyślę :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
22 godziny temu, ArekH napisał:

@Tench_fan Zakończysz swoje zgłoszenie? :champagne-2010:Musimy zakończyć okres gdzie dokładnie prowadziłeś wątek. Darek twierdzi że dociągnie go do końca roku. Zobaczymy. 

Zgodnie z obietnicą proszę o info, czy wszystko do końca jest zaliczone?
ja sprzątam wątek z wypocin i przenoszę do dyskusji.

Za to jak  nowo prowadzący zapraszam do tego aby jednak ten wątek żył, aby podczas łowienia można było ze sobą żartować i zgłaszać wyniki, taki inny dozwolony "doping" jak to na rybach, z checią takiemu @Splotpodokuczam jak będzie na Odrze z zazdrości... - oczywiście nie jest to przymus tylko są to dobrowolne wpisy.

Do tego zmieniam regulamin jak to od początku miesiąca.

Nie trzeba sztywno zgłaszać i odmeldowywać się, chyba, że ktoś jest nowo zarejestrowany lub też nie ma punktów jeszcze. Wtedy musi do pierwszych ryb punktowanych takie meldunki robić.Następnie wystarczą fotki z datą i godziną. 
 i np. Często tak mam jaki i inni np @Marcel że w 5 minut podejmujemy decyzję, że łowimy i po 15minutach nam się nie chcę, czasami są ryby punktowane, czasami nie ma. Nie zgłaszamy przez dość sztywny wpis. Widoczna Miara, data i godzina są niezmiennym obowiązkiem tej zabawy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 godzin temu, Grendziu napisał:

Zgodnie z obietnicą proszę o info, czy wszystko do końca jest zaliczone?
ja sprzątam wątek z wypocin i przenoszę do dyskusji.

Za to jak  nowo prowadzący zapraszam do tego aby jednak ten wątek żył, aby podczas łowienia można było ze sobą żartować i zgłaszać wyniki, taki inny dozwolony "doping" jak to na rybach, z checią takiemu @Splotpodokuczam jak będzie na Odrze z zazdrości... - oczywiście nie jest to przymus tylko są to dobrowolne wpisy.

Do tego zmieniam regulamin jak to od początku miesiąca.

Nie trzeba sztywno zgłaszać i odmeldowywać się, chyba, że ktoś jest nowo zarejestrowany lub też nie ma punktów jeszcze. Wtedy musi do pierwszych ryb punktowanych takie meldunki robić.Następnie wystarczą fotki z datą i godziną. 
 i np. Często tak mam jaki i inni np @Marcel że w 5 minut podejmujemy decyzję, że łowimy i po 15minutach nam się nie chcę, czasami są ryby punktowane, czasami nie ma. Nie zgłaszamy przez dość sztywny wpis. Widoczna Miara, data i godzina są niezmiennym obowiązkiem tej zabawy.

Sprostowanie : chodzi o datę i miarę. To wystarczy

Mój błąd, sorry. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.09.2019 o 12:14, Grendziu napisał:

Nie trzeba sztywno zgłaszać i odmeldowywać się, chyba, że ktoś jest nowo zarejestrowany lub też nie ma punktów jeszcze

To ja się zgłaszam, bo jakoś się do tego ostatnio przyzwyczaiłem.

Dziś mam wolne, jednak wczoraj nie miałem czasu się przygotować do wędkowania, przez co wybór padł na bata, mimo, że trochę mi się już "przejadł" ten sposób łowienia. Chciałem połowić pickerami, ale na żadnym nie mam zamontowanego kołowrotka, więc nie mam jak łowić. Wolę jednak przy wolnym posiedzieć chwilę nad wodą, niż spać wygodnie.

Ponieważ jestem "zupełnie" nie przygotowany (wczoraj wieczorem zdążyłem tylko wrzucić kastery do rozmrażania) to postanowiłem łowić dziś w zatoczce, by spotęgować "nierówną walkę". Nie mam konopi, ziemi tortowej, słodzika, zanęta będzie uboga, okroszona tylko kasterem. Jeśli dziś złowię około 3kg, to będzie rekord dla mnie. Zmienię też taktykę podania zanęty, wwalę z 10 kul i później co pół, lub co godzinę kilkoma donęcę. Ale mi wyszło opowiadanie, a miałem napisać tylko wstęp do dzisiejszego wędkowania :D:champagne-2010:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Po miesiącu przerwy czuje lekki głód wędkowania. Aktualnie jest super czas na leszcze, aż mi się chcę nad Czarne, a że nie jestem przygotowany to standardowo będzie Nienawiszcz, bo tam też będzie gość z Police nad wodą. NAWET chyba nie mam zanety swojej takiej jaką bym chciał, no ale poeksperymentuję. Nad wodą będę za godzinę, może dwie... 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...