Skocz do zawartości

WIRTUALNE MISTRZOSTWA FUNDACJI dlaRyb.pl - wspólne relacje LIVE


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Tench_fan :champagne-2010: gratulacje :1300_clap_tone1: W tym roku postaram się ogarnąć w lato, abyś czuł czyjś oddech za plecami :D

@Grendziu załóż wątek na ten rok. Bo temat fajnie się spisywał :pepsi: Tylko trzeba poprawić kilka wymiarów ;)

Edytowane przez Splot
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, Splot napisał:

Jak masz to daj. Zaoszczędzę trochę pracy.

Jak wrócę z pracy to wyślę. Podaj na priv e-mail. A Państwo w tym czasie zastanowi się w jakie formule robić zawody na Nowy Rok. Co był fajne, co mniej etc? co by można było zmienić itd. Ja np dodałbym do każdej największej ryby z gatunku lub z pierwszej trójki jak to robił Radek np ekstra punkty na koniec roku. 2 miejsce 1500 drugie 1000pkt 3 miejsce 500pkt. Itd itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Splot napisał:

@Tench_fan :champagne-2010: gratulacje :1300_clap_tone1: W tym roku postaram się ogarnąć w lato, abyś czuł czyjś oddech za plecami :D

@Grendziu załóż wątek na ten rok. Bo temat fajnie się spisywał :pepsi: Tylko trzeba poprawić kilka wymiarów ;)

Michał dziękuję i nie wątpię, że tak będzie.:D

 

Jeśli chodzi o kontynuację zabawy, pytaniem jest ile osób jest tym faktycznie zainteresowanych.

Co należy zmienić, by ci którzy nie są zmienili zdanie?

Z mojej praktyki wiem, że trzeba mieć bardzo dużo czasu na to, być systematycznym i regularnie go prowadzić, a co za tym idzie  bywać na forum.

 

Jeśli chcesz się tego podjąć Michale, mogę Ci podesłać plik  w Open Office Calc, w którym prowadziłem tą zabawę/rywalizację.

Choć może masz inną wizję tego.

 

Chciałbym powiedzieć, że nadal mogę  podjąć się prowadzenia drugiego wątku na rekordowe ryby forum ( tym razem na 2020).

Proszę jednak o jasną Waszą deklarację, że tego właśnie chcecie! 

Uważam też, że nie powinno się w nim zmieniać zasad na którym funkcjonował, bo wydaje mi się, że formuła sprawdziła się.

 

Wątek pucharu jest inną kwestią i moim zdaniem należy popracować nad punktacją i jej zakresem, aby było to przejrzyste i proste.

Samą dyskusję należy przenieść do wątku z regulaminem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hotpoint napisał:

@Tench_fan Tenczi gratulacje i szacun Miszczu ;)

Wpadnę na korki z łowienia na robala :icon_arrow1:

Więcej wyniesiesz z wspólnych łowów z Arkiem @ArekH

Oczywiście nie odmówię wspólnych łowów, bo lubię dobrą kompanię na rybach, a i sam podpatruję ;)  arkana wędkarskie u towarzyszy.

Jedyne co sprawiło, że udało mi się zaistnieć w tej rywalizacji, to to, że miałem sporo czasu na wędkowanie.

Natomiast cała reszta, tego czasu nie miała, bądź rywalizowała w poważnych zawodach rangi nawet MP.

Tak więc nie traktowali tego zbyt poważnie. :D

Pamiętając przy tym, że przede wszystkim to była zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...