Skocz do zawartości

WIRTUALNE MISTRZOSTWA FUNDACJI dlaRyb.pl - wspólne relacje LIVE


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
34 minuty temu, Grzes77 napisał:

Ale za to jaka "zajebiaszcza", szczerze Ci zazdroszczę, fajny okaz :champagne-2010:

Jakaś taka niemrawa na tej fotce ;) Nie mruga ani nic  :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Proszę o sprawdzenie swoich punktacji :)
5cadf557386d9_10KWIETNA2019.png.c03ca7bae5f954e3871e0e2a4955891c.png

Moje pkt się zgadzają, ale tego Jegomościa z nr 1 chyba nie bardzo, powinno być 130,4 ktoś zapomniał wstawić przecinka :D:champagne-2010:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jutro rano jadę na ryby w nadbużańskie ostępy, gdzie wątpliwe czy jakiego interneta złapie, to już zgłaszam od czwartku do niedzieli wędkowanie. Wyniki wrzucę w niedzielę wieczorem, bądź w poniedziałek po pracy.;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piję kawę i za chwilę uciekam nad Wisłę, więc już zgłaszam uczestnictwo. Dziś planuję łowić w tym samym miejscu, co łowiłem na bolonki i podchodziły certy, jednak po przeanalizowaniu ostatnich dwóch wypadów dziś zabieram nowe kije z 4g spławikami i będzie półgrunt, czyli przystawka :D. Ponadto dziś biorę tylko pokrowiec z dwoma wędkami, wiadro z funkcją siedziska, pokrowiec z koszem od podbieraka i mini stoliczkiem i wiadro z zanętą, zero klamotów, taki "powrót do przeszłości" :icon_arrow1::champagne-2010:

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Grendziu napisał:

Proszę o sprawdzenie swoich punktacji :)
5cadf557386d9_10KWIETNA2019.png.c03ca7bae5f954e3871e0e2a4955891c.png

Podobno od przybytku głowa nie boli ;), ale wydaje mi się, że mam ok.100 pkt. za dużo.

Przypuszczam, że @Kotwic zaliczył mi pierwszego tegorocznego jazia jako rybę 40 cm, a nie 39 cm.( chodzi o tego pojedynczego z 6.04)

Co dawałoby 81 pkt różnicy "in plus" jeśli dobrze rozumiem zasady punktacji.

Zdjęcie marne, bo niewyraźne w wieczornej scenerii.

"Dają to bierz, biją to uciekaj". A może jakaś promocja była, za przystąpienie do rywalizacji B|

Edytowane przez Tench_fan
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...