Skocz do zawartości

WIRTUALNE MISTRZOSTWA FUNDACJI dlaRyb.pl - wspólne relacje LIVE


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Splot napisał:

I takich problemów wędkarskich można życzyć nam tu w Polsce.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Życzę Michale i jeszcze większych ?? Połamania kija na każdej zasiadce rzycze ☺️ ( nie dosłownie ? )

Ale musisz mi uwierzyć ze ten uraz do leszcza wywiozłem z domu, nie nabyłem go w Nl ?

Owszem pierwsze sztuki łowione tutaj cieszyły, ale entuzjazm szybko opadl i było - i znowu ten leszcz ?

Kolega nawet mówi sku....łe leszcze ?

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Semi napisał:

Ja łowię w rzekach, także gruby leszcz nie jest na porządku dziennym niestety i do tego trzeba go jeszcze zanęcić kilka dni, bo tak z marszu.... :( 

Tomek rzeczne leszcze to inna bajka - są bardziej waleczne od tych z płytkiej wody, te idą po dwóch szarpnieciach jak szmata do brzegu choć  i zdążają sie raptusy ?

Wody na których lowie to raczej płycizny. Zdążają sie głębsze to i leszcz bardziej waleczny, ale napewno nie takie jak te z rzeki

dzis łowiłem na żyłce 0,18 a przypon 0,11 bez większego stresu żadnego nie zerwałem ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę Michale i jeszcze większych Połamania kija na każdej zasiadce rzycze ( nie dosłownie )
Ale musisz mi uwierzyć ze ten uraz do leszcza wywiozłem z domu, nie nabyłem go w Nl
Owszem pierwsze sztuki łowione tutaj cieszyły, ale entuzjazm szybko opadl i było - i znowu ten leszcz
Kolega nawet mówi sku....łe leszcze
 
Dlatego to życzenia dla naszej polskiej rzeczywistości.
Dla Ciebie linów i płoci wielkich jak ruszt na grillu

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Splot napisał:

 linów i płoci wielkich jak ruszt na grillu emoji6.png

Dzięki Michał ?

No weź ? bo jeszcze sobie ktoś pomyśli i znowu zostanę dziadem tym który ..........., ????

Edytowane przez MrProper
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Tench_fan napisał:

@MrProper  :champagne-2010::champagne-2010::champagne-2010:

Mariusz genialnie połowiłeś. Cieszę się, że bierzesz udział w rywalizacji.

Trzeba Darkowi "tyłek skopać" ;):beer1:

Odskoczył "trochę"ale jak się weźmiecie za niego z Danielem i Michałem to go capniecie przed końcem sezonu. :D

Rozumiem, że dostał z początku fory i niech się nie cieszy z prowadzenia. ;)

Dziękuje Radek :champagne-2010::champagne-2010::champagne-2010:

Radek.

Honorowo nie będę zgłaszał się w rywalizacji z wód które znam i wiem czego mogę się spodziewać ( no chyba że Darek będzie dalej cwaniaczył na tym "hodowlanym"  stawie >:( :P )

Nie po to się ubiegałem o udział - nie dla siebie, a po to aby rywalizacja była zdrowa ( nie będę się już więcej wypowiadał na temat regulaminu) i dawała równe szanse wszystkim bez względu na to czym będzie punktował dany zawodnik - płocią czy okoniem.

Dlatego będę zgłaszał swój udział  z wód które raczej nie są tak obfite, i z wód których nie znam. Startuje w tych zawodach nie dla nagrody  ( tą gdybym zdobył przekaże na sieroty :icon_arrow1: ) a dla zabawy i wspólnej rywalizacji z Wami a nie żebym patrzył jak Wy się bawicie :) 

 

 

 

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MrProper napisał:

Dlatego będę zgłaszał swój udział  z wód które raczej nie są tak obfite, i z wód których nie znam. 

 

 

 

Ja się z tym troszkę nie zgadzam.

Idąc tym tokiem myślenia, jadąc do Grębowa, wodę którą znam i jest bardzo obfita w ryby, także nie powinienem zgłaszać uczestnictwa.

To gdzie mogę trochę podgonić? Wisła zacznie się z dużymi leszczami w czerwcu dopiero po tarle.

Okoliczne wody mam ... ubogie ... . He?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie narzucajcie sobie żadnych ograniczeń, bo zabawa traci sens. To zdrowa rywalizacja i o żadne złote kalesony nie gramy, a przy okazji wzbogacamy forum masą zdjęć ryb, na które z przyjemnością mam nadzieję każdy z nas patrzy.

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, PawelL napisał:

Ja się z tym troszkę nie zgadzam.

Idąc tym tokiem myślenia, jadąc do Grębowa, wodę którą znam i jest bardzo obfita w ryby, także nie powinienem zgłaszać uczestnictwa.

To gdzie mogę trochę podgonić? Wisła zacznie się z dużymi leszczami w czerwcu dopiero po tarle.

Okoliczne wody mam ... ubogie ... . He?

 

32 minuty temu, MrProper napisał:

Dziękuje Radek :champagne-2010::champagne-2010::champagne-2010:

Radek.

Honorowo nie będę zgłaszał 

Nie po to się ubiegałem o udział - nie dla siebie, 

a dla zabawy i wspólnej rywalizacji z Wami a nie żebym patrzył jak Wy się bawicie

 

A Ty zrobisz jak uważasz

Ja nie narzucam nikomu swojego punku widzenia

chcesz się bawić - się baw nie zwracaj na mnie uwagi He? 

Edytowane przez MrProper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Semi napisał:

Panowie, nie narzucajcie sobie żadnych ograniczeń, bo zabawa traci sens. To zdrowa rywalizacja i o żadne złote kalesony nie gramy, a przy okazji wzbogacamy forum masą zdjęć ryb, na które z przyjemnością mam nadzieję każdy z nas patrzy.

Ja Tomku jednak pozostanę przy swoim zdaniu.  Ponieważ to ja podniosłem Larum o dopuszczenie emigracji  :) 

Czy się to komuś podoba czy nie - zabawa jest zabawą i ja to tak będę traktował :icon_arrow1::champagne-2010:

 

Zdjęcia natomiast,  jak przyjdzie mi łowić na tych wodach wrzucę do wyniki nad wodą ;) 

 

Edytowane przez MrProper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...