Skocz do zawartości

WIRTUALNE MISTRZOSTWA FUNDACJI dlaRyb.pl - wspólne relacje LIVE


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 godzinę temu, MrProper napisał:

Dziękuje Radek :champagne-2010::champagne-2010::champagne-2010:

Radek.

Honorowo nie będę zgłaszał się w rywalizacji z wód które znam i wiem czego mogę się spodziewać ( no chyba że Darek będzie dalej cwaniaczył na tym "hodowlanym"  stawie >:( :P )

Nie po to się ubiegałem o udział - nie dla siebie, a po to aby rywalizacja była zdrowa ( nie będę się już więcej wypowiadał na temat regulaminu) i dawała równe szanse wszystkim bez względu na to czym będzie punktował dany zawodnik - płocią czy okoniem.

Dlatego będę zgłaszał swój udział  z wód które raczej nie są tak obfite, i z wód których nie znam. Startuje w tych zawodach nie dla nagrody  ( tą gdybym zdobył przekaże na sieroty :icon_arrow1: ) a dla zabawy i wspólnej rywalizacji z Wami a nie żebym patrzył jak Wy się bawicie :) 

 

 

 

Mariusz na tym niby hodowlanym stawie jeszcze nikt za bardzo nie połowił oprócz mnie. 11ha i naprawdę jak wpuszczam 133 karpie tylko w tym roku to możesz je szukać, bo ryba ma się gdzie schować. Z chęcią bym odwiedził inne wody, ale na tą chwilę to nawet w Nienawszczu nie mam czasu pobawić się na feeder :P

Edit:
Dziś był mąż mojej kuzynki  z kolegą od 5tej rano - zero brań. Mówili, że na Stobnie fajniej, bo tam zawsze coś złowią, a ja wolę jednak zachować tam jakąś równowagę niż 5tyś ryb na metrze kwadratowy :P

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MrProper napisał:

Zgłaszam Start

Zacna ta miejscóweczka a wynik, czapki z głów. Ja Bardzo lubię Leszcze i to w obu przypadkach ;) Tym bardziej takie ładne sztuki. Tomek dobrze napisał że na rzece z marszu ciężko o takiego. Szacun Mariusz za efekty! :champagne-2010: 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ArekH napisał:

Zacna ta miejscóweczka a wynik, czapki z głów. Ja Bardzo lubię Leszcze i to w obu przypadkach ;) Tym bardziej takie ładne sztuki. Tomek dobrze napisał że na rzece z marszu ciężko o takiego. Szacun Mariusz za efekty! :champagne-2010: 

Fajna Fajna - pozytywnie nastraja, ładuje aku i pozwala wypocząć :) 

 

Dzięki Arek mimo że nie jestem rzecznym wędkarzem zdarzało mi się łowić na Odrze i na Regalicy i nie tylko.  Połowa mojej rodziny pochodzi ze Szczecina Działkę mieli przy odnodze bodajże martwej wody - nie pamiętam ale wygoogluję :P 

Jako dzieciak chłonąłem wiedzę która płynęła bądź  co bądź z ust wytrawnych wędkarzy - więc coś nie coś pamiętam ;) :icon_arrow1: 

Ale nie odwarze się poddać w wątpliwość wiedzy  fachowców od rzeki :) 

Edytowane przez MrProper
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już pisaliśmy o tym. Pamiętam. Kilka lat wstecz, częściej Mi się piękne Leszcze trafiały i to po kilka na zasiadce. Teraz ciężko. Stąd ta zazdrość. ;) Leszcz 60cm. to już kręci się pod 3kg. W tamtym sezonie trafiłem dwa. Jeden 56cm ważył 2,75. Jejku, jak on walczył. kilka metrów od brzegu jeszcze nie wiedziałem co mam na kiju. Szacun dla wojownika był. Fota i " Płyń po morzach i oceanach i chwal dobre imię Polskiego wędkarza" :icon_arrow1:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ArekH napisał:

Kiedyś już pisaliśmy o tym. Pamiętam. Kilka lat wstecz, częściej Mi się piękne Leszcze trafiały i to po kilka na zasiadce. Teraz ciężko. Stąd ta zazdrość. ;) Leszcz 60cm. to już kręci się pod 3kg. W tamtym sezonie trafiłem dwa. Jeden 56cm ważył 2,75. Jejku, jak on walczył. kilka metrów od brzegu jeszcze nie wiedziałem co mam na kiju. Szacun dla wojownika był. Fota i " Płyń po morzach i oceanach i chwal dobre imię Polskiego wędkarza" :icon_arrow1:

Dlatego Arek i @Semi gdybym był wędkarzem rzecznym pewnie miał bym inny pogląd i szacunek  dla Leszcza ;) 

Wiem jak walczy Leszcz z rzeki a jak ze stawu, dlatego też trochę tak podchodzę do wszechobecnego :( jegomościa 

Nie ważyłem tych Leszczy ale pewnie masz rację, kiedyś tam coś na wadze wisiało ale nie pamiętam ile to było :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieda z nendzo Panowie.

Dziś postanowiłem się nie wykończyć na rybach i łowiłem jedną wędką.

Przez 6 h złowiłem 5 leszczyków, z których tylko jeden nadaje się do rywalizacji. 

Karpie nie gryzły wcale.

TimePhoto_20190420_151840-979x1305.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Hotpoint napisał:

Bieda z nendzo Panowie.

Dziś postanowiłem się nie wykończyć na rybach i łowiłem jedną wędką.

Przez 6 h złowiłem 5 leszczyków, z których tylko jeden nadaje się do rywalizacji. 

Karpie nie gryzły wcale.

TimePhoto_20190420_151840-979x1305.jpg

Miałeś tak można powiedzieć -trochę seksualne podejście do wędkarstwa tak jak i ja dziś ?? Pickerek i nic więcej 

E52948E4-7DDB-4C2A-9B21-1105E5031078.jpeg.b64298f4071377c2313b3a47731b378d.jpeg

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...