Skocz do zawartości

WIRTUALNE MISTRZOSTWA FUNDACJI dlaRyb.pl - wspólne relacje LIVE


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już 4:00, więc pora zgłosić start. Rozkladam się na tej samej główce, co dwa dni temu. Wody mniej o około 20-30 cm. Dziś dwa feedery z nastawieniem pod leszcze, czyli w koszykach na bogato :icon_arrow1::39icon::champagne-2010:

TimePhoto_20190619_040318.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów i startujących w mistrzostwach. Mamy zmiany w wątku. Z powodu braku czasu, z prowadzenia zrezygnował Piotrek @Kotwic

Zgodził się tego podjąć Radek @Tench_fan Myślę że jego osoba gwarantuje skrupulatność i regularne aktualizacje, więc nie musimy się martwić zmianami. Z tego co wiem, Radek już ślęczy nad statystykami, ale postawił warunki. Prosi o dyscyplinę w wątku a mianowicie, podawanie faktów. Rozpoczęcie, zakończenie+ zdjęcia zgłaszanych zdobyczy i to wszystko. Ułatwi mu to pracę i ograniczy poświęcany czas. Wszelkie pytania do łowców, opisy, żarty i dyskusje prowadźmy w Wynikach nad wodą i innych luźnych wątkach. Myślę że jak @Tench_fan Tu zajrzy to sam się również do tematu odniesie. 

  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Witam forumowiczów i startujących w mistrzostwach. Mamy zmiany w wątku. Z powodu braku czasu, z prowadzenia zrezygnował Piotrek @Kotwic

Zgodził się tego podjąć Radek @Tench_fan Myślę że jego osoba gwarantuje skrupulatność i regularne aktualizacje, więc nie musimy się martwić zmianami. Z tego co wiem, Radek już ślęczy nad statystykami, ale postawił warunki. Prosi o dyscyplinę w wątku a mianowicie, podawanie faktów. Rozpoczęcie, zakończenie+ zdjęcia zgłaszanych zdobyczy i to wszystko. Ułatwi mu to pracę i ograniczy poświęcany czas. Wszelkie pytania do łowców, opisy, żarty i dyskusje prowadźmy w Wynikach nad wodą i innych luźnych wątkach. Myślę że jak @Tench_fan Tu zajrzy to sam się również do tematu odniesie. 

Tak, prawdą jest, że podjąłem się dalszego prowadzenia mistrzostw.

Jednak zaznaczyłem, że proszę aby wyeliminować zbędny tu off- top.

Zgłaszamy start oraz zakończenie z wynikami. Czyli tylko zdjęcia ryb "punktowanych".

Wszelkie opisy wypraw i tym podobne, komentarze, gratulacje, pytania itp. itd.  proszę zamieszczać w Wynikach nad wodą, lub w swoich wątkach autorskich.

Praktycznie większość takie posiada. Bardzo to ułatwia pracę!

 

Ważne. Proszę dbać o ostrość i wyraźność zdjęć - ograniczy to moje domysły, co do miary rybki.

Wiadomym jest, że będą sytuacje gdy wymiar zaokrąglę w górę, bądź w dół. Przyjmijcie to z "dobrodziejstwem inwentarza";)

Sędzia na meczu też się potrafi mylić, ale wynik pozostaje. B|

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną udało mi się przebrnąć przez miesiące marzec/kwiecień - tylko kontrolnie

To stanowiło moją podstawę wyjściową i oparłem się na statystykach Piotra.

Weryfikacji wymagała jedynie punktacja Grzesia @Grzes77. W tabeli za kwiecień był ewidentny błąd dotyczący połowu z 26.04.

Zatem suma jego  punktów za kwiecień wynosiła nie 162 lecz 313 pkt.

 

Oto poniżej zestawienie dla miesiąca maja, oraz zbiorcze uwzględniające wyniki łącznie ( z majem)

Wybaczcie, ale za czerwiec wezmę się trochę później.:D

5d0be5112c191_Mistrzostwamaj.jpg.02bb7592ccd051ec07148d2df2c8c44b.jpg

 

5d0be4fd10bde_Klasyfikacjacznamarzec-maj.jpg.032520d3e47d416ee9538ab46dbd0973.jpg

 

 

 

 

 

Edytowane przez Tench_fan
  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opracowałem czerwiec i stan na dzień 19 czerwca (włącznie) wygląda następująco :

 

5d0b97bf6874c_Mistrzostwaczerwiecstanna19_06.jpg.a28fcc0cceda86ead193eb1ff572c543.jpg

 

Tutaj mamy łączną klasyfikację obejmującą połowy do dnia wczorajszego ( włącznie) :

 

5d0be556ccb28_Klasyfikacjacznamarzec-19czerwiec.jpg.1996f28fb98b02966e0ce007ffeb3710.jpg

 

 

Na tą chwilę zatem dysponujecie aktualną klasyfikacją.

Gdyby nie to, że musiałem być dziś w pracy, byłbym na rybachB|.  Powodzenia zatem i wielkich :39icon: życzę wszystkim.

Edytowane przez Tench_fan
  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Najprawdopodobniej dziś nocka na Czarnym, zgłaszam start, choć nie wiem czy... Bo chce trzymać ryby w siatce do artykułu i na końcu wypuścić. Jeśli będzie jakiś inny przyłów co wypuszcze od razu to zgłoszę ???

Może się też wydarzyć jakiś kataklizm i nockę będę robił jutro lub dwie nocki pod rząd... Życie jest okrutne a łowić się chcę. Fotki najprawdopodobniej po sesji, bo tam słaby zasięg :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...