Skocz do zawartości

WIRTUALNE MISTRZOSTWA FUNDACJI dlaRyb.pl - wspólne relacje LIVE


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ArekH napisał:

A Ty co? Myślałeś że pokonasz rzekę? Nie da się. Uwierz Mi na słowo. :champagne-2010:

Nie zamierzałem rzeki "pokonywać", nawet wpław,  bo kiepsko pływam.

Jak już koniecznie trzymać się tej konwencji, to wczoraj ledwie wybroniłem się "na punkty", dziś poległem przez K.O.

Używając nadal bokserskiej terminologii rozpocząłem pojedynek słabo, ale miałem nadzieję na przełamanie w drugiej części zmagań.

Jako, że takie nie następowało, a brakowało mi strategii na zmianę, postanowiłem rzucić ręcznik.

O 17.30 ogłoszono bezdyskusyjne zwycięstwo Warty. :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tench_fan napisał:

ogłoszono bezdyskusyjne zwycięstwo Warty. :D;)

Bardzo często muszę przyjąć to osobiście do wiadomości. ;) W tym roku na prawdę, choć kilkakrotnie mam zamiar w niej łowić. Początek zrobiłem. Poległem na maxa. Ale nie odpuszczę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2019 o 08:43, Tench_fan napisał:

Podobno od przybytku głowa nie boli ;), ale wydaje mi się, że mam ok.100 pkt. za dużo.

Przypuszczam, że @Kotwic zaliczył mi pierwszego tegorocznego jazia jako rybę 40 cm, a nie 39 cm.( chodzi o tego pojedynczego z 6.04)

Co dawałoby 81 pkt różnicy "in plus" jeśli dobrze rozumiem zasady punktacji.

Zdjęcie marne, bo niewyraźne w wieczornej scenerii.

"Dają to bierz, biją to uciekaj". A może jakaś promocja była, za przystąpienie do rywalizacji B|

Masz rację @Tench_fan znowu coś za szybko robiłem i popełniłem błędy, zwykłe pomyłki we wpisywaniu punktów za płocie (wspomnianego jazia dobrze zaliczyłem).
Już poprawione, trochę później wstawię tabelkę.

 

7 godzin temu, PawelL napisał:

Usunąłem jedno zdjęcie, bo sam nie wiem co to było, ale nie płoć na pewno ;)

Widziałem to zdjęcie i miałem Cię o to zapytać, bo właśnie uzupełniam wyniki.

Według mnie to była certa, chociaż zdjęcie nie było bardzo szczegółowe.
Czy to możliwe, że tam gdzie łowiłeś są certy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
42 minuty temu, Kotwic napisał:

To tabela tylko dla ogólnej orientacji.
Nie ma jeszcze wszystkich wpisów, ale w wątku statystyki proponuję sprawdzić, czy nie pomyliłem się znów.
Wiem, że trzeba wstawić, że łowił @suwi oraz @Semi. A @Grendziu i @Marcel chyba ciągle łowią.


Nie. Skończyliśmy o 20tej lub wcześniej bo ognisko? @Kotwic resztę opisałem na blogu, aby zbytnio nie spamować wszędzie MM:P

IMG_20190414_194925.jpg

IMG_20190414_195820.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...