Skocz do zawartości

Tenis


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Widziałem drugi set, Iga czy gra przeciwko facetowi, czy kobiecie, tak samo konkretna i precyzyjna??? Brawo Iga, brawo Polska i brawo Magda Linetty ???

PXL_20230104_125152275.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Iga w pierwszym meczu się męczyła, ale może i dobrze, czym więcej przeciwności tym lepiej... Właśnie czekam na jej drugi mecz, do Magdy Linetty (moja aktualna ulubienica po meczach reprezentacji) pewnie zasnę do tego czasu.

Nie mniej łatwo, a w zasadzie "ledwo co" awansowała zawodniczka rozstawiona nr 2 Jauber.

Za to mecz dnia to Andy Murray z Berrettinim, chwilę oglądałem, gdy Brytyjczyk przegrał 4 seta, to każdy, a pewnie większość w tym ja położyła na nim kreskę... Brawo Andy, cokolwiek nie zrobisz dalej, już przeszedłeś do historii w tym turnieju ???

Hurkacz też gra w godzinach gdy się śpi

Edit. Zdjęcie zajumane z grupy what's up, od znajomych, którzy czekają na Rod Laver Arena na mecz Igi 

 ???

IMG-20230118-WA0000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
21 godzin temu, Ostap napisał(a):

Ciekawe czy szczepiony?

Tylko spin.
 

To jest najlepsza szczepionka, za tych co mogą i za tych co nie mogą, a by chcieli ???

PXL_20230120_155143157~2.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nigdy więcej nie pije ???

Wracając do tenisa i Australii, piękne chwilę przeżywamy w Australian Open, a to co zrobiła Madzia ???

Pokazała, że po trzydziestce też można, zagrała fenomenalnie, dojrzałe, cierpliwie...

Nie wiem jak tam się układa drabinka, ale by były jaja jak berety, gdyby dwie Polki zagrały w finale ???

Magda TOP w końcu wyszła z cienia Igi i wcześniej Radwańskiej?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...