Skocz do zawartości

Tenis


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Zapisałem się do Ttz -tenis aby uprawiać sport... PXL_20230408_144644292.jpg.459c6ed3f8fc3a6659279a0d87c6e594.jpg , bo na rybach tylko chlamy, wczoraj byłem na ustaleniach ligi na ten rok i też chlamy 😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grendziu napisał(a):

i też chlamy 😂😂😂

Darek. Na forum umowa była taka (Poliszynela co prawda) że Ty przecież w ogóle nie pijesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 minut temu, ArekH napisał(a):

Darek. Na forum umowa była taka (Poliszynela co prawda) że Ty przecież w ogóle nie pijesz. 

Od dzisiaj wiadomo że nie piję, do następnego razu😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Administrator

Obejrzałem Igę z Sabalenką w sobotę i szczerze, Białorusinka grała lepiej, płynniej, wiedziała kiedy zwolnić, kiedy uderzyć z całej siły, była bardziej precyzyjna, skupiona i skoncentrowana.. 

Iga próbowała wszystko bić z całych sił, wiem że jest mistrzynią "gliny", ale Sabalenka była tego dnia o wiele lepsza...

received_764140428749817.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

10 porażek z rzędu, spadek z 9tej do 10tej ligi... Ostatnie trzy sparingi, dwa wygrane i jeden remis, oby jutro zaowocowało w końcu na turnieju...

Nie rozumiem tej gry, ale ono jest jak życie, daje kopa, jak obrywasz, podnosisz się i walczysz, prędzej czy później jakiś tam sukcesu przyjdzie...

Nigdy się nie poddawaj💪💪💪

Uwielbiam ten sport i byle jak najdłużej bez kontuzji 🎾🎾🎾

IMG-20230520-WA0000.jpeg

PXL_20230517_183707054.jpg

PXL_20230518_100752248.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Ponoć podczas jednej imprezy tenisowej można otrzymać jedno auto, jak np Iga, wyjeżdża Porsche...
A ja w jeden dzień na festiwalu TTz Oborniki wygrałem dwa samochody 😛😛😛🎾🎾🎾💪💪💪

PXL_20230625_193734119.jpg

PXL_20230625_160937480.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Przecież to jest chore, przez te "n" lat co nie grałem wszystko poszło tak do przodu, że maskra...

Jak w wędkarstwie, setki modeli rakiet, tysiące rodzajów żyłek , tzw. strun i każdy na poziomie amator klubowicz gra inaczej. 

Mój tenis z "półtorej ręki" jest dość specyficzny, że względu na brak możliwości grania obu ręcznie beckhandu, gram go tylko slajsem, natomiast forhand próbuje grać na maksa, mimo, se pesel mówi odpuść... Niestety mam problem z doborem rakiety...

Ostatnio przez przypadek ktoś polecił mi, Pana Jurka, były zawodnik, z 40letnim doświadczeniem gry i "wciągania" strun na rakiety.

Byłem dzisiaj u Niego, poświęcił mi wcześniej około 2godziny, pytając co jak robię etc.

Poniżej efekt, oby sama grała, jaram się tym nie mniej jakbym miał Aventusa pierwszy raz w ręce.

Będę szukał do skutku, oby to było to😉

 

PXL_20230630_074024895.jpg

PXL_20230630_074021858.jpg

PXL_20230630_074018201.jpg

PXL_20230630_073941781.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grendziu napisał(a):

@christhof70 Zgredzik Jarzyna, oglądałeś dziś Panią Igę? Perfekcja, z jaką częstotliwością odbija piłki i trafia to jest niesamowite, MASZYNA!!!

neeeeeeeeeeeeeeeeeeee k....................... u chirurga gniłem. jeszcze czekają mnie dwa rtg( w sumie to 4 w 2 tyg.), niedługo bedem  świecił na szczytówkach feederowych. no sem głupi to tera mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...