Skocz do zawartości

Tenis


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Mamy najlepsza zawodniczkę, tenisistkę w całej historii tenisa ziemnego w Polsce, jak słyszę te lamenty ekspertów, fachowców, że zagrała, siak, srak czy owak to mam efekt 🤮🤮🤮 jak to czytam🫣🫣🫣

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Cel był wbić się w pierwszą dziesiątkę w tym roku, na razie się nie udało, ranking od XXX czasu nie kasuje punktów, stąd te miejsce i to że słabo gram w turniejach, generalnie nadal nie jestem zadowolony ze swojej gry, kiedyś było jakoś łatwiej...

IMG-20230717-WA0002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Piąte miejsce w mocnym turnieju singlowym o Puchar Burmistrza, rok i trzy miesiące treningu, aby wrócić do "starej gry", chwalony w końcu przez wszystkich i najlepszy komentarz, "jak patrzeć na Ciebie z boku jak odbijasz rakieta, to grasz wizualnie najprzyjemniejszy dla oka tenis w całym turnieju".

Aktualnie tydzień temu wziąłem pierwszy trening w życiu z profesjonalnym trenerem, byłym Mistrzem Polski i Dr Tenisa co wykłada na AWF, po znajomości miałem mieć jeden trening, bo trenuję tylko zawodowców, okazało się, że po jednostce treningowej, że jeśli chcę, może mnie trenować dalej, bo widzi spory potencjał i szybkość w przyswajaniu elementów gry, ino czy mój budżet to wytrzyma😆💪💪🎾🎾🤪🤪🤪

Jak widać, do niczego w życiu nie jest za późno, a już tym bardziej, aby cieszyć się z gry w tenisa ziemnego na nowo💪🎾🎾🎾💪

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
W dniu 18.07.2023 o 15:07, Grendziu napisał(a):

Cel był wbić się w pierwszą dziesiątkę w tym roku, na razie się nie udało, ranking od XXX czasu nie kasuje punktów, stąd te miejsce i to że słabo gram w turniejach, generalnie nadal nie jestem zadowolony ze swojej gry, kiedyś było jakoś łatwiej...

IMG-20230717-WA0002.jpg

Za rok oby pierwsza dziesiątka 💪🎾🎾🎾💪

FB_IMG_1694600144074.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administrator

Odebrałem zaległe auto z festiwalu, zabrałem rodzinę i czas zwiedzać Gdańsk, miejscówka petarda, ino czemu wędek nie wziąłem 🤟🍺🍺🍺🤟 dziś będzie alko.

PXL_20231006_142836879.jpg

PXL_20231006_143215097.jpg

PXL_20231006_143219702.jpg

PXL_20231006_143240422.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Administrator
2 godziny temu, Splot napisał(a):

Będzie na zlocie?

Mamy tylko prywatne sparingi, czasami gramy w amerykańskiego trójkąta z Magdą Linetty 🫣😄😄😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...