Skocz do zawartości

Tenis


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Kocham Ige, w sumie, wszystkiego najlepszego Mistrzyni??? wiem, że nas systematycznie czytasz?????

Jednak, co by nie powiedzieć o kobiecym ?, to ja wysiadam pozytywnie przy starciu gigantów. Team Novak???

IMG_20220531_223549.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administrator

Po wczorajszym sukcesie naszych zawodniczek, chciałem się dzisiaj im przyjrzeć i wg mnie, szkoda, że Magda Linetty już odpadła. Bardzo równo grała, jednak Niemka z poznańskiego Puszczykowa była ciut solidniejsza.

Pozostałe dwie Panie nie miały szans w singlu.

Następnie obejrzałem debla z mistrzem gry przy siatce Łukaszem Kubotem - Mistrz!!! I debiutującym na takiej imprezie Szymonem Walków - brawo Panowie ???w tym samym niemal czasie Magda Fręch też awansowała z brazylijką w deblu. Brawo. Swoją drogą, jest u mnie liderka aktualnie pod względem urody, ponieważ Urszula Radwańska, chyba zawiesiła rakietę na kołku...

Dawno, albo nigdy nie widziałem tyłu Polaków w tenisie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, elvis napisał:

Oglądałem wczoraj mecz Sereny Williams i Nadala. Masakra...
Fajnie, że Rafa wygrał i cieszę się że odpadła ta monstrualna baba.

no Kawa z żaburem tyż bez szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
16 godzin temu, christhof70 napisał:

polecam popatrzeć na brytyjkę Boulter, no gazela nieziemska. na ryby bym zabrał nawet po treningu. mam ręcznik?

Paczam właśnie, gra z Pliskova -tez niczego sobie? dla Pani Boulter mógłbym się złamać i przywdziać koronę brytyjska???

Zostanę jednak przy Polkach na razie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Najstarsza moja rakieta ma z 30lat z tych zaprezentowanych???

Aby się do nich dorwać i wyjąć z pokrowca to WD-40 było za słabe, zamki nie działają. Musiałem użyć noża.

Jutro chwila prawdy???

IMG_20220630_192754.jpg

IMG_20220630_191324.jpg

IMG_20220630_191255.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najstarsza moja rakieta ma z 30lat z tych zaprezentowanych
Aby się do nich dorwać i wyjąć z pokrowca to WD-40 było za słabe, zamki nie działają. Musiałem użyć noża.
Jutro chwila prawdy
IMG_20220630_192754.jpg.534f3dfeb7f5c3c83ab9309b93baeb5f.jpg
IMG_20220630_191324.jpg.db2bcd3a0fb4d1afc4d1226243d73363.jpg
IMG_20220630_191255.jpg.d3924c63b93e376b138d3594151dd9fc.jpg
Szczerze... Kibicuję Ci, ale na Twoim miejscu już bym w jakieś klinice ortopedycznej termin zarezerwował...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Najstarsza moja rakieta ma z 30lat z tych zaprezentowanych???

Aby się do nich dorwać i wyjąć z pokrowca to WD-40 było za słabe, zamki nie działają. Musiałem użyć noża.

Jutro chwila prawdy???

IMG_20220630_192754.jpg

IMG_20220630_191324.jpg

IMG_20220630_191255.jpg

30-letniej żyłki też używasz? Bo ja mam stilonowską tęczówkę, gdybyś reflektował.:)

@Grendziu Mam w piwnicy stare wiosło, starsze niż Twoje rakietki. Czasem mam chrapkę je zdjąć. Ale najpierw musiałbym struny wymienić :407_beer:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...