Skocz do zawartości

Kosz czy fotel feederowy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, ArekH napisał:

Cały @Grendziu Jak by nie próbował się po Lansić, był by chory. :champagne-2010: 

Arku (wiem, że żartowałeś :beer1:), mimo wszystko to nie lans, uwierz. To wygoda, porządek na stanowisku, to łowienie bez motania się. Czasami startuję w zawodach, oczywiście bardziej dla spotkania się z kolegami, bo ze mnie żaden wyczynowiec. Ale może dlatego przywiązuję dużą wagę do szczegółów, bo widzę, że ma to sens. Dobry kosz jest jak dom, w którym znajdziesz wszystko bez otwierania oczu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, ArekH napisał:

Cały @Grendziu Jak by nie próbował się po Lansić, był by chory. :champagne-2010: 

Wujek gdyby był pewny, to już dawno bym go miał, a naprawdę nie wiem co zrobić, szkoda mi siana z jednej strony, elewację, taras bym skończył, a ja wciąż wymyślam coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, Linek727 napisał:

 

Polecę Ci jednakże troszkę tańszy wybór. Tylko bez Guru w nazwie ;) Za to dziwnie podobny :)

https://sklep.gorek-gliny.pl/?1453,kosz-rive-st8-hsp-d36-full-black-2321-zl-(rabat-14-)-11-80-09

Ja na niego się już czaiłem i czaiłem dość długo... Jednak, hmmm, nawet zimą jakoś, cały czas jest info. Brak dostępu w magazynie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grendziu napisał:

Wujek gdyby był pewny, to już dawno bym go miał, a naprawdę nie wiem co zrobić, szkoda mi siana z jednej strony, elewację, taras bym skończył, a ja wciąż wymyślam coś...

Myślimy podobnie przyjacielu.:( Ostatnio w h..... wydatków i 2 wesela w czerwcu. Załamka na bary szarego kowala. Siąść i płakać. Oficjalnie! Życzę wszystkim kolegom, znajomym i przyjaciołom. Super udanego zlotu Fundacji "dlaRyb.pl"  Podziękowania dla Darka i Spółki że nadal ciągną ten wózek. Chłopaki mają jaja, że im się chce. Szacun! Będę z wami duchem. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator
12 minut temu, Semi napisał:

A plecy nie bolą po całodziennym siedzeniu bez oparcia? Ja bym nie usiedział tak więcej niż dwie-trzy godziny.

No właśnie nie. Wszyscy straszyli, że kręgosłup to i tamto, mnie osobiście nie boli. Co innego zmęczenie, cały czas skupiony, zero relaksu, każda ryba się liczy etc. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Semi napisał:

A plecy nie bolą po całodziennym siedzeniu bez oparcia? Ja bym nie usiedział tak więcej niż dwie-trzy godziny.

@Grendziu Młody jest to go nic nie boli, nic mu nie strzyka :) Do czasu.
Fanie się siedzi na koszu bez oparcia ale na chwilę. W fotelu po coś jest oparcie, zapewne po to by było wygodnie.

1 godzinę temu, Hotpoint napisał:

Bez oparcia się nie liczy ;)

Nic dodać nic ująć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...