Skocz do zawartości

Podwodny świat - filmy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
4 minuty temu, Ostap napisał:

Łowienie podleszczaków to nie dla mnie a tym bardziej jeszcze się tym chwalić. Dramat

Miałem w planach jechać na zalew PZW z Ojcem i Wujem na tydzień od poniedziałku, niestety z dwóch powodów nie jadę. Raz, brak łódki zanętowej, dwa, brak czasu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem też kręcę pod wodą. Poniżej jeden z moich filmów. Zwróćcie uwagę jakimi ławicami chodzą tam płocie. Jest to nagranie z jeziora Miłoszewskiego. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kotwic napisał:

Widziałem kilka twoich filmów Grover, fajne są.

Nie wstydź się, śmiało wrzucaj na forum, fajnie pooglądać rybki w naturze. :beer1:

Dzięki za dobre słowo. To motywuje. Nie wstydzę się i chętnie podeślę link jak tylko coś nagram. Kolega od dzisiaj (wraz z całym sprzętem) siedzi na Krążnie, więc mam nadzieję że jakiś materiał z tego zrobi. 

Edytowane przez SuperGrover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Quba link się nie wyświetla, na YT sprawdzałełem, działał.

@SuperGrover fajna jakość filmów i niezły podkład, można przyjść na korepetycje w montażu i co do nagrywania :icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Grendziu napisał:

 

@SuperGrover fajna jakość filmów i niezły podkład, można przyjść na korepetycje w montażu i co do nagrywania :icon_arrow1:

 

Dzięki Grendziu za dobre słowo, aczkolwiek nie mam szczególnych zdolności odnośnie montażu i nagrywania. Używam prostych programów i prostych rozwiązań. Próbowałem się na Pinnacle Studio przesiąść, aczkolwiek nic z tego nie wyszło. Muzykę wybieram z tej darmowej znajdującej się na YouTube. 

Zdradziłem właśnie tajemnice warsztatu ale co zrobić. :) Zachęcam do subskrypcji - na 200 subów (zostało raptem 9) będzie kolejny konkurs. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Spokojnie my nie jesteśmy niczyją konkurencją, raczej sami wspieramy i promujemy to coś, co nam się podoba :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...