Skocz do zawartości

Method Mania Fishing Team


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Z soboty na niedzielę startuje w zawodach spławikowo gruntowych na Trzaskowie. Ma być nas ponad 50 osób. Będzie można łowić na dwie wędki. 

Cały czas się zastanawiam czy jedną odlawiać drobnice klasykiem, czy może pójść w metodę tylko zrobić trzy dystanse i próbować trenować podczas zawodów method feeder nastawiając się na coś większego... 

Bo jeśli połączeń dwie metody feederowe to zanim się rozloże ze wszystkim to będzie 3h i mi się odechce łowić:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne fotki. Nie szkoda Ci tak kiji luzem wozić, przecież to woła o pomstę do nieba i aż się prosisz o uszkodzenie tego sprzętu, może byście pokrowce MM puścili na rynek, pierwszy klient już jest = prezio :D:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, ArekH napisał:

Bez urazy @Grendziu ale jednak jesteś paprok. Najpierw na wydajesz kasy, a później niszczysz. 

Tej, wędki są w lepszym stanie jak w Twoim pokrowcu. Mam pokrowce i mnie denerwują, muszę kupić inne pasi:221_see_no_evil:

Zero bran na feeder, spławikowcy odławiają pojedyncze wzdregi, ja na razie blankuję, dno blat, nie mogę odszukiwać do) kw czy to 20/30 czy 50ty a teraz 90ty metr.. 

Klasyk, metoda, nic się nie dzieję. 

Łowie ponoć w sektorze z dobrymi zawodnikami, 0bok mnie Prezes kołs, który feeder zmienił na spławik... 

Może w nocy coś się ruszy, a jak nie to biorę piwko i idę spać, ?

To jest kara, bo miałem być na 40tych urodzinach... 

Ach te ryby, kto je zrozumie?

Może na metodę jakiś fuks będzie, pożyjemy, zobaczymy... 

IMG_20190629_170324.jpg

IMG_20190629_170317.jpg

IMG_20190629_155305.jpg

IMG_20190629_193204.jpg

IMG_20190629_155334.jpg

IMG_20190629_164129.jpg

IMG_20190629_164119.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Na metodę zero, klasyk daje kilka leszczykow, na przyponie min 100cm, są lepsi od mnie, ale już nie blankuję. Dziwne że taki przypon długi daje jakieś ryby, gdy głębokość jest do Maks 2m....

Mój błąd, bo przy tak słabych braniach, za grubo i za dużo mięska podałem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wyjazd nad Odrę. Jako zanęta przewidziana jest Brasem MM. Jednak że z natury nowościom nie ufam, w zanadrzu własna mieszanka. Jutro opiszę co i jak. Własne mieszanki rozkminiam chlebem i śrutą. MM pójdzie na żywca, by nie było że coś zmaściłem. 

IMG_20190622_180545.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...