Skocz do zawartości

Method Mania Fishing Team


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
10 godzin temu, elvis napisał:

Widziałem, że koledzy Dariusz i Robert zapisali się na Zawody Mc Karpia na Grębowie.
Żałuję że nie mam z kim i jak , bo też bym się wybrał.
 

Bierzesz @cygan786i lub @Grzes77i walczymy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grendziu napisał:

Bierzesz @cygan786i lub @Grzes77i walczymy ???

Chyba na takie imprezy listy starujących są już pozamykane. Szkoda, że wcześniej się tym nie pochwaliliście, bo byśmy się jakoś zmówili. Ja lubię wyzwania a zawody i do tego na Grębowie byłyby świetnym dla mnie wyzwaniem, no a znając @elvis to by wam tam nosy poucierał, widziałem go "w akcji" na tym łowisku, to mogę tak napisać. Dobra, to tak od siebie podpowiem Ci Darek na to łowisko zabierz tylko pickery i szukaj ryb przy brzegu :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzes77, bez przesady. Faktycznie lista była pełna w kilka godzin od ogłoszenia info o zawodach. Sa tam zgłoszeni niemal sami czołowi polscy zawodnicy. Więc byłoby ciężko.

Tak na marginesie to zawody są 05.10. Trwają dwa dni z czego w niedzielę to impreza o charakterze towarzyskim.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, elvis napisał:

Sa tam zgłoszeni niemal sami czołowi polscy zawodnicy. 

Ło matko. Robert to rozumię, ale Darek tak wysoko poszedł, hm... się robi zanęty, to i się jest czołowy polskim zawodnikiem :D

Oczywiście to są żarty, trzymam kciuki za Was koledzy, a zdanie Danielu mam swoje i tak uważam, Ty masz tą "smykałkę" i byś mógł zamieszać wśród tych czołowych zawodników :champagne-2010:,  uważam również, że Darek też ma ten dar, o czym świadczą jego ostatnie wyniki na zawodach. Gdy tylko będą skutecznie łowić na dużym dystansie, to mają duże szanse na dobry wynik, trzymam kciuki :champagne-2010:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ej, to następnym razem będę do Was dzwonić. Nie wiem ile pomieści Grembow, ale mogę spróbować się o Was zapytać jeszcze, my się zapisalismy na drugi dzień, a że są jakby dwa dni zawody, to warto się pokazać, ja jadę po naukę, nie po wynik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grendziu napisał:

....a że są jakby dwa dni, to warto się pokazać, ja jadę po naukę, nie po wynik?

Trele lele. Każdy jedzie na zawody po to, by je wygrać. Grębów to tylko 120km od nas  i ulubione łowisko @PawelL, do tego ja, @elvis i pewnie @cygan786 byśmy znaleźli czas by tam pojechać i się z Wami spotkać. Masz żółtą kartkę, jak będę mógł, to pojadę Wam pokibicować, chyba, że będę musiał iść do pracy, jak nie, to biorę kierowcę i jadę :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Niedziela gdzie są zawody towarzyskie nie jest obstawiona jeszcze w komplecie. Dajcie cynka to Was zapisuję. 

Ja jadę na luzie, muszę się pokazywać i tyle. Wygrywać to bym chciał w tenisa, a nie mogę bo giera???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No pewnie z rana, my mamy daleko więc. Ja tylko zadzwoniłem do organizatora, "Marek przyjadę, wpisz mnie i Roberta na sobotę i niedzielę proszę."  o nic więcej nie pytałem ?W sobotę niby na poważnie, a w niedzielę towarzyskie, na razje w sobotę jest 48 osób, a w niedziele 34.

Nie znam zasad i warunków, jak widać traktuję to bardzo lajtowo, bo jak tak podchodze to też przeważnie wygrywam??? 

15 września występuje na naszej wodzie na ze sklepu Leszcz, 28 września na spinningowych z łodzi organizowane przez Robinson itd itp. 

Zrobiłem screen od Marka, mam nadzieję, że się nie obrazi. @Grzes77 dzwoń proszę, pytaj, może jest i miejsce na sobotę jeszcze ???

received_2423722431247910.jpeg

received_382406845758911.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grębów to specyficzna woda.
Jeśli zawody indywidualne, to pewnie na jedną wędkę, co przy czasie trwania jednej tury przyjmiemy 6 godzin...
... To podejżewam, że waga zwycięzcy będzie oscylować w okolicach 40-50 kg!
Ja na dwie wędki przez 10 godzin najwięcej złowiłem 14 karpi, licząc średnio po 5 kilo.......
Za cienki jestem tam na zawody

Wysłane z mojego M6T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...