Skocz do zawartości

Method Mania Fishing Team


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, PawelL napisał:

No to zajebiście się cieszę na spotkanie i możliwość połowienia w waszym towarzystwie :beer1:

Się tak nie ciesz, bo tym razem chyba będziesz czerpał radość z prowadzenia japońskiego wehikułu, a ja będę się rozkoszować "klimatem":champagne-2010::D.

@Grendziu chyba w sms-ie napisałem Ci @elvis nazwisko z "ś", a nie "s", żeby się Daniel nie obraził. Tu na forum trzeba było nazwiskami nie operować, mi to nie przeszkadza, ale może chłopakom. Chciałem im o tym powiedzieć wcześniej, ale dopiero teraz wróciłem z wypadku do domu i nie miałem możliwości. Taki mikro zlocik nam wyjdzie :champagne-2010:

Na którą mamy być w niedzielę? Też się nie mogę doczekać Wasze "gemby zobaczyć, tym bardziej, że nie mogłem na zlot dotrzeć, tylko żeby jeszcze miejsca obok siebie wylosować, to by było mega :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zrobiłem kopiuj wklej?

@Grzes77pracuj nad tym aby towarzystwo w sobotę przywieźć i tyle, bo co to za zlot, bez... "Wspólnej nocy"... Ale quźwa zabrzmiało ???

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grendziu napisał:

Zrobiłem kopiuj wklej?

@Grzes77pracuj nad tym aby towarzystwo w sobotę przywieźć i tyle, bo co to za zlot, bez... "Wspólnej nocy"... Ale quźwa zabrzmiało ???

Raczej będzie problem, coś pomyślę, ale będzie ciężko moje szczęście przekonać, że ja na dziwne kobiety nie jadę, tylko powędkować, tak już mam z tym moim szczęściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, Grzes77 napisał:

Raczej będzie problem, coś pomyślę, ale będzie ciężko moje szczęście przekonać, że ja na dziwne kobiety nie jadę, tylko powędkować, tak już mam z tym moim szczęściem.

Podaj tel. Na priv przekonam, a jak nie da rady, to zostanę w zastępstwie i będę pilnować ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grendziu napisał:

Podaj tel. Na priv przekonam, a jak nie da rady, to zostanę w zastępstwie i będę pilnować ?????

Byś po kilku minutach stracił chęć do życia i miłość do ojczyzny :(>:(

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Grzes77 napisał:

Byś po kilku minutach stracił chęć do życia i miłość do ojczyzny :(>:(

Kup se firmę wędkarska, wytłumacz, że takie zawody to praca i nie ma argumentów przeciw, a jak są to są niesłuszne ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...