Skocz do zawartości

Planujemy rok 2020 z Fundacją dla Ryb


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Grendziu napisał:

@Ostapz Karolkiem chcą być w nocy ze środy na czwartek, może się z nimi zgadzasz ?

Darek, ja nie mam zamiaru jeździć po nocy, wstanę sobie rano, zjem śniadanko, wypiję kawkę, zapakuję graty i w drogę. I tak trzy noce będę koczował, jeszcze nie wiem czy w namiocie czy w kombiaku, żeby jeszcze czwartą zarywać, starczy mi.:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Zola67 napisał:

Jak jest możliwość to chciałbym zarezerwować to samo miejsce co w tamtym roku nie wiem jak Radek@Tench_fan ale pewnie też by chciał to samo miejsce.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Mi to lotto. Jak zawsze na zlocie. Przyjadę, zobaczę gdzie wolne i wybiorę miejsce.

Będzie wolne to fajnie, jak nie będzie to założymy bazę gdzie indziej.

Liczę na towarzystwo @Ostap i @karol w, bo to już mała tradycja, ale będzie co będzie. :D:beer1::39icon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie życie za mnie zdecydowało.

Planowaliśmy z kobitą remont łazienki i tak bywa, że trzeba dorobić.

Załapałem się w pracy na sezon, przy truskawkach w chłodni.

Kasa zajebista, ale bite trzy tygodnie od tej soboty nocki po 10-12 godzinek.

Nawet Grębów muszę odpuścić.

Bardzo chciałem do Was przyjechać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.06.2020 o 22:34, Semi napisał:

Darek, ja nie mam zamiaru jeździć po nocy, wstanę sobie rano, zjem śniadanko, wypiję kawkę, zapakuję graty i w drogę. I tak trzy noce będę koczował, jeszcze nie wiem czy w namiocie czy w kombiaku, żeby jeszcze czwartą zarywać, starczy mi.:D

My też będziemy od czwartku, myślę że koło południa :)

12 godzin temu, Grendziu napisał:

Będzie @nikamo z mężem i chyba kolegą ?

Oraz tubylcy wszystkim znani ???

Kolega da znać bo w środę odpowietrza ogórka i właśnie chcieli z kobitą jechać gdzieś w Polskę, z miesiąc temu też taki był plan, ale nie zdążyli wyjechać poza miasto bo ogórek się zepsuł xD no ale my dwoje będziemy na pewno, odstawiamy psa do moich rodziców, bierzemy namiot i ponton i high life :D już się nie mogę doczekać, pierwszy taki wypad w tym roku :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...