Skocz do zawartości

Najważniejsze wydarzenia sportowe


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest Lechia ! Co się dzieje w tej ekstraklasie Ruch i Podbeskidzie mają taki sam bilans bramek i w meczach ich dwa razy było 1:1 o miejscu w pierwszej ósemce zadecyduje kwalifikacja fair-play 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Było 20:28 przełączyłem. Karny nietrafiony gdy wszedłem w mecz ponownie na minute przed końcem. Jest remis i dogrywka!!! Kielce!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Żałuję, że zwątpiłem, ale ja chyba nie byłem jedyny, jak na 15 minut przed końcem przegrywaliśmy chyba 8 czy 9 bramkami. Cała drużyna zasłużyła na słowa uznania, od czasów Wenty, jak przejął reprezentację zrobiła się niezła moda na ręczną, sukces goni sukces. Gratulację. To co, za rok ponownie wygramy? A jeszcze coś po drodze przecież ma reprezentacja do wygrania. Chłopacy już są nieśmiertelni, stworzyli sobie pomniki i historię, jeszcze tylko olimpijskie złoto by się przydało. A co, nie dadzą rady? Apetyt rośnie w miarę jedzenia przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W życiu pewne jest tylko jedno, każdy kiedyś odejdzie.

Gdy jeszcze byłem piękny i młody, chodziłem na DMS (Dni Marketingu Sportowego) tam między innymi wysłuchałem jeden z wykładów Pana Niemczyka, było to w czasie jego największych sukcesów.

Wielki człowiek, PAN TRENER, długo walczył z chorobą. Duża szkoda. Żegnaj Mistrzu.

niemczyk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Krychowiak dziś pojechał negocjować transfer z PSG. Nic dziwnego, jeśli jego trener z Sevilli tam przed chwilą przeszedł. Szkoda, że nie do Barcelony :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Miałem w sobotę z kolegą się umawiać na karnet Lecha Poznań, pierwszy raz od jakiś 8 lat, ale powstrzymywałem się z komentarzem. Wydawało mi się, że w Poznaniu zaczyna się robić coś nowego.
Niestety ręce same opadają, dopiero co spuścił GKS Bełchatów, a teraz ma być odpowiedzialny za młodzież, nie czaję. Why? Za jakie grzechy? Najbardziej pacynkowaty trener na świecie :(
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...