Skocz do zawartości

Najważniejsze wydarzenia sportowe


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Przed chwilą, Marcel napisał:

Nie do końca tak@Grendziu nie ma teraz słabych drużyn

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

Czyli my to wiśnie, bo gramy u siebie, a oni to czerśniaki:icon_arrow1: cokolwiek to znaczy co napisałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Administrator

@Jerzy tutaj można o naszych "Górnolotkach" skakajacych pisać też ? oczywiście może też powstać osobny wątek o skokach narciarskich, tak jak np. @ArekH i inni mają żużel:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grendziu napisał:

@Jerzy tutaj można o naszych "Górnolotkach" skakajacych pisać też ? oczywiście może też powstać osobny wątek o skokach narciarskich, tak jak np. @ArekH i inni mają żużel:champagne-2010:

Ok.to ja zakładam i proszę o przeniesienie do niego wpisów, co by nie zaśmiecało nam piłeczki :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Hmm, trzymam kciuki za Kubicę oby.... Choć co się nie naczytałem, że jednak nie, to moje....

Tymczasem legenda wraca :icon_arrow1:

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna/729575/slawomir-szmal-wraca-do-kadry-piotr-przybecki-zabiera-19-zawodnikow?src01=483bb&src02=6205026274145921

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No w końcu jest liderem :) 
https://sportowefakty.wp.pl/tenis/730636/pierwszy-polak-w-historii-lukasz-kubot-liderem-rankingu-atp-deblistow

Kiedyś amatorsko przez dobre 15/20 lat uprawiałem ten sport, już w szkole średniej organizowałem turnieje tenisowe, co to były za czasu. Piękny sport dla indywidualistów jak dla mnie ( nie piszę o deblu) tutaj za złe zagranie, złe podanie ( potocznie przerzut piłki na druga stronę, strata lub wygrana punktów) można mieć pretensję tylko dla siebie.

Mój rekord życiowy to przebywanie na korcie od 8rano do 15:30 i wygranie z trzema zawodnikami, trzech długich meczów, na moim poziomie oczywiście, gdzie ostatni był najlepszy, a ja nie pamiętam jak wróciłem do domu :P Kiedy to było....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, KaZuYa napisał:

Robert Kubica tylko testowym Williamsa a może tylko i aż ....  Czuje , że Sirotkin za wielu pkt nie zdobędzie i wtenczas wskoczy nasz Robert .

Podobnie sądzę i myślę że na ta chwilę lepsze to jak nic ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...