Skocz do zawartości

Najważniejsze wydarzenia sportowe


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W sumie Leśny to ma pecha za pieniądze z Żyro dał kasiorę na kontrakt w pierwszym roku dla Fina i kto wie, może dwa razy wtopił :pb_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako kibic Lechii Gdańsk nie sądze żeby Legia miała mało kasy przez menadżera Piekarskiego. Chodzi o to że ten menadżer Piekarski podpisuje kontrakty z najlepszymi zawodnikami Lechii a potem załatwia Legii tych zawodników których jest menadżerem za małe pieniądze. Przykład z tego tygodnia Lechia dostała oferte za Borysiuka w wysokości 3mln za granicy a sprzedała go do Legii za 400 tys. zarząd w Lechii cały do wymiany bo oni nic nie robią dla dobra klubu tylko sobie pieniądze załatwiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem fanem żadnego menago. To wszy. Nie zmienia to faktu, że działania Lechii na rynku transferowym, to jakaś kpina. No, ale z Beretem i Mandziarą na czele to nie dziwota :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mandzierze Wiesłka wyszła, jak wyszła. Oby Lechii nie spotkało to samo. Zresztą coś mi ta Lechia śmierdzi. Dziwny właściciel. Dziwny zarząd. Dziwni piłkarze. Paixao wzięli, ale wcale bym sie  nie zdziwił, gdyby nie wypalił. Mila przechodził ze Śląska będąc w grze i w gazie i co? Paixao siedział pół roku na dupie bez gry.

Mam nadzieję, że się mylę, bo klub zacny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mati taka rola "Menago" - zauważ że napisano o nim w ostatnim czasie tylko dlatego, że odnosi sukcesy na rynku transferowym. I to niektórych boli, a ja uważam za super robotę, bo od tego jest aby nabijać kasę swoim zawodnikom i sobie. To tylko kibice oszukują się tym, że piłkarze grają dla klubu, dla serca. Bzdura. Lechia trochę sama sobie winna z tym co się dzieję, rozbudzili nadzieję w kibicach, grajki waliły się do gabinetu przez okna wypadając z pociągu pośpiesznego... Tak się nie da zbudować drużyny. Na wariackich papierach ostatnio budował Wojciechowski Polonię Warszawa i jak się skończyło...?

Świetnie to podsumował Stano w ostatnim felietonie na innym przykładzie:

http://weszlo.com/2016/01/12/jak-co-wtorek-krzysztof-stanowski-142/

(już dwa wpisy się zrobiły jak o tym piszę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Już za chwilę już za momencik ME w Polsce - pompujemy balonik - świetny wywiad z moimi ulubieńcami z ręcznej

http://eurosport.onet.pl/pilka-reczna/mistrzostwa-europy-pilkarzy-recznych-2016/bartosz-jurecki-i-michal-jurecki-bracia-na-medal/0x2grp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...