Skocz do zawartości

Najważniejsze wydarzenia sportowe


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 godziny temu, Elvis napisał:

 

Że niby co? Falubaz ?

emoji41.pngemoji86.pngemoji85.pngemoji87.png

Żartuję emoji844.png

Ja na niego od Falbuzów jechałem:beer: przecież to największa obraza, a wytrzymał i był cicho... SZACUN!!! - nie wiem czemu, ale z Zieloną Górą mi się kojarzył, a okazuję się, że jak jestem u teściowej i szukam ucieczki to mieszka 10km dalej od mnie :)

Synek na ul. Okulnej na osiedlu Dolinki nie wiem czy wiesz, ale jest jeden z lepszych sklepów w Gorzowie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Grendziu napisał:

Ja na niego od Falbuzów jechałem:beer: przecież to największa obraza, a wytrzymał i był cicho... SZACUN!!! - nie wiem czemu, ale z Zieloną Górą mi się kojarzył, a okazuję się, że jak jestem u teściowej i szukam ucieczki to mieszka 10km dalej od mnie :)

Synek na ul. Okulnej na osiedlu Dolinki nie wiem czy wiesz, ale jest jeden z lepszych sklepów w Gorzowie :P

Tak wiem. Pani Rychter za upadłości komuny go otworzyła . Maleńka klitka była a towar jak na tamte czasy szok. Do dziś Dana rządzi w mieście . większość sklepów to jej ajenci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Elvis napisał:

 

Że niby co? Falubaz ?

emoji41.pngemoji86.pngemoji85.pngemoji87.png

Żartuję emoji844.png

Chcesz mnie wyraźnie wk.... Ale nie jestem szowinistą. Choć to dla Stalowca dyschonor. Przyjmuję na klatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pozwolicie, że w okolicach 20tej Was dzisiaj opuszczę z wiadomych celów - piłka ręczna i emocję, gdy gra kadra narodowa.  W zasadzie chciałem otworzyć osobny wątek - ale szczerze to tylko mnie interesuję gra biało-czerwonych. 

Mamy pakę na to aby wygrać!!! Idę do lektury, poczytać newsy o ręcznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, Elvis napisał:

 

Liczyłem na to, że to właśnie Ty będziesz miał dyżur, a ja w spokoju obejrzę mecz.

Nie wiem czemu, ale ręczna wyzwala tyle we mnie emocji, że oglądam na stojąco - za dzieciaka był to sport, który wcale mnie nie kręcił. A dziś nie mogę się doczekać występu naszych.

Może się odezwie w przerwie meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...