Skocz do zawartości

WIRTUALNE MISTRZOSTWA FUNDACJI dlaRyb.pl 2020 - wspólne relacje LIVE


Splot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Michał - @Splot coś ty najlepszego uczynił?:o A badania antydopingowe przeszedłeś ;)To niemożliwe złowić tyle dużych ryb różnych gatunków! Leszcze, płocie ( mega) jazie, świnki ( wypatrzyłem 2) a i kleń czy dwa też. Bardzo nieładnie w stosunku do kolegów ;)B|. Po prostu brak słów ! :champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał - [mention=477]Splot[/mention] coś ty najlepszego uczynił? A badania antydopingowe przeszedłeś To niemożliwe złowić tyle dużych ryb różnych gatunków! Leszcze, płocie ( mega) jazie, świnki ( wypatrzyłem 2) a i kleń czy dwa też. Bardzo nieładnie w stosunku do kolegów . Po prostu brak słów ! :champagne-2010:
Naliczyłem że trzydzieści ryb.
Jednego dnia zdobył więcej punktów niż większość przez cały rok Dzień
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Tench_fan napisał:

Michał - @Splot coś ty najlepszego uczynił?:o A badania antydopingowe przeszedłeś ;)To niemożliwe złowić tyle dużych ryb różnych gatunków! Leszcze, płocie ( mega) jazie, świnki ( wypatrzyłem 2) a i kleń czy dwa też. Bardzo nieładnie w stosunku do kolegów ;)B|. Po prostu brak słów ! :champagne-2010:

Ho na Odrę to Ci pokaże ???

W basenie 5x5m2 łowił te na Wigilię ???

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niewiele punków się udało zdobyć, ale zawsze to coś.
Był jeszcze punktowany karaś, ale uciekł z miarki i nie chciało mi się moczyć podbieraka by go wyjąć z wody. IMG_20201220_144356.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Bardzo wszystkim dziękuję za zabawę, a w szczególności @Splotza prowadzenie punktacji oraz @Tench_fanza wątek o rekordach.

Za 1 miejsce ufundowany został kij spinnigowy oraz kołowrotek marki Robinson.  - odbiór na zlocie.

Za drugie paczuszka MM i dla pierwszej trójki VIP na łowisko No Kill w Nienawiszczu ???

Gratuluje wszystkim fajnej rywalizacji i przede wszystkim wytrwania. Mam nadzieję, że do zobaczenia w nowy wątku. 

Michał już zgłosił akredytację do sędziowania???

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ma oficjalnych wyników, ale serdecznie gratuluję najlepszym i dziękuję wszystkim za rywalizację. To mega przyjemność brać udział w takim maratonie.

Na szczególną uwagę zasługuje gra fair, bez żadnych incydentów.

Specjalne podziękowania należą się dla sponsorów, organizatora i dla sędziów.

Tym samym zapraszam do rywalizacji w tym roku

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędzia zaspał ale w końcu policzył ;) Co tu pisać ciężki rok na rzekach i pewnie w wielu przypadkach ograniczony poprzez wirusa. Oby kolejny był lepszy.

A teraz wielki gratulacje dla @elvis za świetny wynik zrobiony ogromnymi rybami :champagne-2010:, @Tench_fan uratował honor rzecznych łowców i zameldował się zaraz za nim :champagne-2010:.

Dziękuję wszystkim za udział bez Was nie było by tak fajnej zabawy.

obraz.png.fa0be9a203d131d43cbbb346a91184d0.png

 

obraz.png.09f6f794806f78925cb5cb0d45f45834.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Splot napisał:

Sędzia zaspał ale w końcu policzył ;) Co tu pisać ciężki rok na rzekach i pewnie w wielu przypadkach ograniczony poprzez wirusa. Oby kolejny był lepszy.

A teraz wielki gratulacje dla @elvis za świetny wynik zrobiony ogromnymi rybami :champagne-2010:, @Tench_fan uratował honor rzecznych łowców i zameldował się zaraz za nim :champagne-2010:.

Dziękuję wszystkim za udział bez Was nie było by tak fajnej zabawy.

obraz.png.fa0be9a203d131d43cbbb346a91184d0.png

 

obraz.png.09f6f794806f78925cb5cb0d45f45834.png

Nie wiedziałem, że jestem trzeci, a za VIPa już zapłaciłem, aby nie było pomówień, bo muszę świecić przykładem, Vipa na łowisko No Kill Nienawiszcz otrzymuje kolejny za mną czyli @Splot.

Gratuluje ???

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...