Skocz do zawartości

Rekordowe ryby forum dlaRyb sezonu 2020


Tench_fan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 20.01.2020 o 12:04, Tench_fan napisał:

Uwagi organizacyjne.

Serdecznie proszę o nie dublowanie/ kopiowanie tu zdjęć z wątku dotyczącego pucharu live 2020.

Zróbcie mi tą uprzejmość. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, suwi napisał:

Spełnia warunki ? ?

 

Gratuluję dopuszczony ;) Staraj się lepiej kadrować zdjęcie, ale nie mam wątpliwości, że pyszczek był na 0.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poluźnienie ograniczeń sprawiło, że więcej z nas pojawiło się nad wodą.

Zaowocowało to kolejnymi rybkami, które mogę uwzględnić w zestawieniach.

Najpierw naprawdę duży krąp - 41 cm którego złowił Michał - @Splot w czasie swoich "partyzanckich wypraw".

Później nadszedł czas na Daniela - @elvis. Złowiony przez niego "Pinokio" zbliżył się do granicy 110 cm.

"Mocne 107 cm" jak sam to określił :P

Mój ubiegłotygodniowy wyjazd nad Odrę przynosi nową rybkę w zestawieniach w postaci rozpióra.

Pozwolił mi się cieszyć także z przyzwoitego leszcza - 52cm. Na niedługo jednak zepchnąłem Michała z szczytu podium.

@Splot natychmiast odpowiedział i pochwalił się egzemplarzem 57cm.

Darek - @Grendziu szalał w piątek z okoniami, które gryzły jak wściekłe na Nienawiszczu.

Padło sporo ryb 40+, ale tylko zdjęcie tego 38 spełniło kryteria formalne. Stąd tak wygląda właśnie nowy lider okoniowego zestawienia.

Przez ostatni weekend nie patyczkował się z karpiami @suwi. Ryb złowił całe mnóstwo, a okaz 79cm dumnie prezentuje się w tabeli.:champagne-2010:

Nie wolno zapomnieć także o złowionym przez niego karasiu srebrzystym - 45cm. To będzie ciężko pobić.

Nie próżnowałem także i ja.

Spotkania z Wartą obdarzyły jaziami, ale to Bartek - @Zola67 odebrał mi "palmę pierwszeństwa", swoim niedzielnym 43cm amatorem grochu.

Choć do klenia Michała mi daleko, to i ja mam swój udział w tej kategorii.

Tymczasowo sytuuję się za plecami Michasia ze swoją 43 cm "kluską".

 

Tak więc działo się od ostatniego zestawienia, działo.

Aktualne tabele poniżej :

5ea6e78fcf64c_6.Rekordowerybyforum-stanna26_04.jpg.170c0eaf6e3731b9a3dee39879e7dac5.jpg

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aktualizacja na dzień 06.05  :

Czekałem na wpis Bartka @Zola67 , ale skoro go nie zrobił, zaktualizuję bez jego połowów z Ownic.

Co ze zmian?

Grześ - @Grzes77 z Danielem - @elvis stoczyli jesiotrowy pojedynek co przyniosło zmiany w tej klasyfikacji.:D

Do tego dorzucił swe "trzy grosze" Darek - @Grendziu i to oni obsadzili całe podium.

Sam Darek pochwalił się też zębatym potworem - 84 cm cętkowany drapieżnik uświetnił rozpoczęcie szczupakowego sezonu.

 

Komercyjne łowy przyniosły także okazałe karpie, które to pozwalają wymienionym Danielowi i Grzesiowi dołączyć do @suwi w tejże klasyfikacji.

Ja z kolei chwaliłem się linem i karasiem pospolitym, co znalazło odzwierciedlenie w utworzeniu nowych kategorii.

Ze względu na brak zdjęć Bartka na razie jestem tam osamotniony.

 

Uwzględniłem za to Karasia srebrzystego złowionego przez Marcina - @djbaloon ( to zdjęcie miałem do dyspozycji).

Ze swoim 43cm "japońcem" usadawia się na 2 miejscu podium, ustępując @suwi, a wyprzedzając @Grzes77.

 

Moje warciańskie zmagania z jaziami, pozwalają mi "wymienić się miejscami" z  Bartkiem.

Oczekuję jednak wkrótce, włączenia się do gry mistrza Odry Arka. Miał dziś "moczyć kije".

5eb3edb3b3ab4_7.Rekordowerybyforum-stanna07_05.jpg.40a40a5c2ea59f859a7c084e88376099.jpg

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...