Skocz do zawartości

Nowa wędka i kołowrotek zasięg 60m


Lukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Lukasz napisał:

Ale czy rzucisz celnie ?:)

Niestety, mniej celnie. Ale gdybym poćwiczył, to daję 2 m tolerancji.

Wszyscy zakochują się w towarze, a nie we własnym potencjale. Wybacz, ja tego nie kumam. Jasne, przy odległościach 70+ sprzęt absolutnie pomaga. Ale i tak się go nie wykorzysta, jeżeli nie będzie potrafiło się rzucać.

Jakby to powiedzieć: po co komu buty, skoro ten nie umie chodzić? ;)

PS. I spokojnie, bez spinki. Wymieniamy tylko opinie.:beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, Lukasz napisał:

Wędka która mam obecnie przez swoje malutkie przelotki tez mi nie pomaga..

No i te oraz inne detale także robią różnicę. Jeśli chcesz dalekie rzuty robić to lepiej wg mnie uczyć się tym do czego to jest stworzone. Miałem Ultregi kije i big pity z Flagmana, widać różnicę na Aventusie i tdrkach różnice, ale tylko trening pomaga w tym wszystkim. Niestety przy klasyku wziąłem do ręki Free Spirit i to już w głowie zostało... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz Acolyte 11 Ft Plusa to ja bym max 4000 młynek dawał przy tych malutkich przelotkach.. 
Co do rzucania i techniki - prawa ręka wyprostowana a nie zgięta w łokietu plus nie patrzymy czy zestaw się nie oplątał tylko pewnym ruchem zestaw za siebie i tak jak przy jeździe autem - patrzymy przy skręcie daleko tam gdzie chcemy jechać, to samo tutaj - patrzymy na obrany sobie punkt daleko przed siebie. 
TDR Distance ma 65mm średnicę górnego rantu szpuli.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, <º)))>< napisał:

TDR Distance ma 65mm średnicę górnego rantu szpuli.

Wybawiłeś mnie, bo właśnie miałem przepraszać. Byłem przed chwilą na imprezie Food Tracków i tam mieli taki dobry i duży wybór browarów, że aktualnie nie byłbym wstanie zmierzyć tych rantów co do mm:221_see_no_evil::beer1::221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...