Skocz do zawartości

Pstrąg


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 albo 11 lat temu na słynnej pstrągowej rzece w październiku pojawiła się ekipa muszkarzy z dużego miasta, żeby na nimfę połowić lipienie. no fachowcy pierwsza liga. miejscowi mieli na nich czujkę od dawna, bo im cosik nie pasowało (bez szczegółów). ktoś ich wypatrzył i zebrano ekipę. lornetki i poszli w teren polukać jak mistrzom idzie łowienie. problem polegał na tym , że zestaw nie do końca był poprawny. wędka muchowa była, kołowrotek był, sznur był, przypon z żyłki był, główka mosiężna albo wolframowa była, haczyk muchowy był, ale nie było nimfy. był biały robak, a w kamizelkach pełne pudełeczka z madami do nęcenia. historia prawdziwa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • christhof70

    53

  • Grendziu

    33

  • NPC

    7

  • Bubu

    4

  • Administrator
1 godzinę temu, christhof70 napisał:

10 albo 11 lat temu na słynnej pstrągowej rzece w październiku pojawiła się ekipa muszkarzy z dużego miasta, żeby na nimfę połowić lipienie. no fachowcy pierwsza liga. miejscowi mieli na nich czujkę od dawna, bo im cosik nie pasowało (bez szczegółów). ktoś ich wypatrzył i zebrano ekipę. lornetki i poszli w teren polukać jak mistrzom idzie łowienie. problem polegał na tym , że zestaw nie do końca był poprawny. wędka muchowa była, kołowrotek był, sznur był, przypon z żyłki był, główka mosiężna albo wolframowa była, haczyk muchowy był, ale nie było nimfy. był biały robak, a w kamizelkach pełne pudełeczka z madami do nęcenia. historia prawdziwa.

Byłeś na tych zawodach z rosówkami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
27 minut temu, christhof70 napisał:

to nie były zawody i nie byłem, a info jest z pierwszej ręki

Jakby nie patrzeć to biały robak, zwany mendą to też mucha???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mav3rick napisał:

Ja mamą zamiar w sobotę zacząć sezon Pstrągowy, cel to rzeka Pliszka.

Jaki odcinek? Z ciekawości pytam. Kiedyś próbowałem, ale lipa. Nie umiem i tyle :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mav3rick napisał:

Ja mamą zamiar w sobotę zacząć sezon Pstrągowy, cel to rzeka Pliszka.

tam nie ma ryb, no chyba , że wszyscy zapomnieli i się coś odrodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...