Skocz do zawartości

WIRTUALNE MISTRZOSTWA FUNDACJI dlaRyb.pl 2021 - wspólne relacje LIVE


Splot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Grzes77 napisał:

@Splot przyjacielu jeszcze moje karpiki z października byś podliczył, nie było tego dużo, więc można przeoczyć ?

 

Grześ przepraszam Cię bardzo. Już naprawiam błąd, wiem że liczyłem ale być może zaliczyłem je komu innemu ? 

Edit. pomyliłem pozycje i 120pkt wpisałem marudzie @Grendziu.

Przepraszam za pomyłkę ?

Właściwa tabela:

 

image.png.f49c397867e014038dcf215c42b4a227.pngimage.png.897caa5f5f626230040f419e1a67de9c.png

 

Jeszcze raz przepraszam @Grzes77oraz @Grendziu

 

Edytowane przez Splot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Splot napisał:

Grześ przepraszam Cię bardzo. Już naprawiam błąd, wiem że liczyłem ale być może zaliczyłem je komu innemu ? 

Spoko, luz nie ma za co przepraszać. Nie "walczę" o tryumf w tej zabawie, nie ma z tym "spiny", tylko zauważyłem ten chochlik. Pisałeś kiedyś, że gdyby coś było przeoczone, to pisać, więc piszę ????

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grzes77 napisał:

Spoko, luz nie ma za co przepraszać. Nie "walczę" o tryumf w tej zabawie, nie ma z tym "spiny", tylko zauważyłem ten chochlik. Pisałeś kiedyś, że gdyby coś było przeoczone, to pisać, więc piszę ????

Już jest korekta.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już przechodzi ludzkie pojęcie Michale drogi.
Ty Radziu w zeszłym roku "sypałeś" jaziami, jeśli mnie pamięć nie myli. Więc musiałem się jakoś odkuć

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż pamięć Cię nie myli, ale jednak to nie ta klasa.

Raz, że ryb medalowych tam nie było, bo choć i "50" się trafiły do do 2 kg im zabrakło, drugie, że to jednak inna kategoria wagowa ( siła + waleczność). Tak więc odkułeś się z naddatkiem ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie składam protest, bo to nie możliwe by w Polsce takie ryby były. Coś mi tu śmierdzi...


Elvis latam tanimi lotami do Anglii na weekendy bo wiadomo u nas nie ma ryb    

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...