Skocz do zawartości

Elvis LIVE


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, elvis 77 napisał(a):

Choć przepraszam, bo jedną zerówkę ogarnę, ale póki co się studzi. emoji23.pngemoji6.pngIMG_20230123_120106.jpg

Kurde, teraz już rozumiem czemu wiadomości od Ciebie myszami zalatują!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elvis 77 napisał(a):

Pogadaj z moim lekarzem.

Prawdopodobnie będę się tu wymądrzał bo nic mi nie grozi, albo na tą chwilę nie wiem że jednak, ale jak mam sobie przedłużyć życie o 2,3 czy 5 lat kosztem Bóg wie jakich wyrzeczeń, to wolę zejść na własnych zasadach. Ale to tylko Mój punkt widzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 godzin temu, ArekH napisał(a):

Prawdopodobnie będę się tu wymądrzał bo nic mi nie grozi, albo na tą chwilę nie wiem że jednak, ale jak mam sobie przedłużyć życie o 2,3 czy 5 lat kosztem Bóg wie jakich wyrzeczeń, to wolę zejść na własnych zasadach. Ale to tylko Mój punkt widzenia. 

A może warto odpuścić ???, dla zdrowotności, młodszych pokoleń w rodzinie... Nigdy nie zapomnę jak się zestresowałem raz na Rybomanii, jak nam odleciałeś po podejrzanym darmowym kieliszku, który najprawdopodobniej był z jakimś dodatkiem... Stresu było co nie miara.

Każdy kowalem swego losu, zdrówka ???

@elvis to samo pytanie co do @christhof70, wystawiasz w odpowiednim wątku ryby z zawodami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może warto odpuścić , dla zdrowotności, młodszych pokoleń w rodzinie... Nigdy nie zapomnę jak się zestresowałem raz na Rybomanii, jak nam odleciałeś po podejrzanym darmowym kieliszku, który najprawdopodobniej był z jakimś dodatkiem... Stresu było co nie miara.
Każdy kowalem swego losu, zdrówka
[mention=4]elvis[/mention] to samo pytanie co do [mention=2033]christhof70[/mention], wystawiasz w odpowiednim wątku ryby z zawodami
Jeśli będą miały odpowiednią długość to tak. Te były chyba za krótkie.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś o zanęcie.
Zawsze mnie to interesuje zimową porą.
Zanęta której najczęściej używam to Magic Feeder od McKarp.
Choć często zabieram też drugą inną by mieć większe pole manewru.
Tym razem przygotowałem Power Fish. Jest to typowo rybna, ciemna mieszanka, która dobrze klei, nie wysycha jak inne, nie wymaga dużo wody i fajnie "pracuje". Bazą tych zanęt jest najprawdopodobniej mielony pellet Aller Aqua.
Magic Feeder to mieszanka tej zanęty z inną serią owocową czyli tutti frutti o aromacie ananasa.
Na takie warunki przesiewam zanęty przez bardzo drobne sito by pozbyć się grubiej frakcji. Otrzymane resztki mielę w młynku lub zostawiam na cieplejsze pory roku.
Osobno zabieram pellet 2 mm by mieć czym zatrzymać ryby jeśliby się już pojawiły. Jednak najczęściej startuje samą zanętą. Miewam też micro pellet 1 mm by robić bogatsze mieszanki. Najczęściej jest to pellet lorpio mikro basic czy coś takiego. Da się go też przygować do bezpośredniego użycia w koszyczku, ale trzeba uważać. Ja najczęściej używam spryskiwacza do nawilżania. Kiedyś używałem mikro pelletów Dynamite Baits 1 mm.
Teraz mam jeszcze trochę mikro Coppensa i Lorpio.
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...