Skocz do zawartości

Elvis LIVE


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisząc poprzedniego posta miałem branie! Niestety ryba po kilku krótkich odjazdach weszła w zaczep i ....się spieła.

Zwijając powoli sprzęt nastąpiło branie na drugiej wędce. Tym razem był to maluch, taki około 2 kg którego udało się wyjąć.

 

W drodze powrotnej o mało nie rozdeptałem bobra, wielkiego samca. Co się wystraszyłem to normalnie szok. Spał sobie skubaniec na środku ścieżki, a za nim spała cała gromada łabędzi. Najadłem się strachu, bo samiec łabędzi nie chciał mnie przepuścić. Pilnował młodych. Samica była bardziej uprzejma i bokiem mnie przepuściła. Zarówno bóbr jak i łabędzie spały na brzegu. Trochę to dziwne.

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do tak zimnej wody i śpij na brzegu sucho wiec i ciepłej 

Wchodziłem, bo druga rybka też weszła w trzciny i się zaczepiła. Nie było tak źle. Na zewnątrz chyba zimniej.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę sobie na rybach i muszę się niestety zbierać, bo na horyzoncie burza.

Wpadły dwie rybki. Pierwszy był krąp na kulkę, oczywiście podczepiony. Drugi to mega sportowy karpik około 2.0-2.5 kg. Dał mi nieźle popalić i szczerze, myślałem , że ma ponad 5-tkę. O mało mi nie zabrał wędki, w czasie jak rozmawiałem z żoną przez telefon.

f334d3bc1c6b47422f8c48422fbf2391.jpg

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przejdzie bokiem....
Jeszcze chwilę zostanę, tylko te komary nie dają spokoju.

Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy?

Zaczynamy . Posiedzimy, spróbujemy co nieco i do domu za jakieś dwie, dwie i pół godziny.

No i dobrze się zaczęło, bo poraz kolejny skróciłem szczytówkę. Tym razem po samej drugiej przelotce.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...