Skocz do zawartości

Elvis LIVE


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Ostap napisał:

Zdjęcie z netu

Akurat zdjęcie robione na tych ćwiczeniach, sorka @elvis , że się wcinam ...

Niektóre chłopakom fotki fajne wyszły:

 

FB_IMG_15062719821359233.jpg

FB_IMG_15063358958063754.jpg

Edytowane przez PawelL
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy robili wszystko żeby nie iść do wojska. A mnie nawet do zasadniczej jako ochotnika nie chcieli. Patrzyli na mnie jak na wariata. W rekrutacji do zmechu nie miałem plecaka. I dałem sobie spokój. Jedyne czego mogę w życiu mogę zazdrościć to tym którym się udało.

 

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja studiowałem, automatycznie nie poszedłem.

 

Dziś mój kolega w wieku 37 lat może iść na emeryturę, dostanie 3k. To więcej niż zarabiam służy w armii i odlicza dni do emerytury no i skromnej odprawy 180k

 

Dziś żałuję jednego.

 

Po liceum trzeba było wyjechać z pl, a w liceum bardziej przyłożyć się do angielskiego.

 

Druga opcja to iść do wojska lub straży bo policja to nie zawód.

 

Teraz już jest na to wszystko za późno.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedłem po maturze zamiast na studia to na ochotnika do wojska...popatrzyli na mnie jak na wariata na komisji,skierowali do psychiatry,ale wzieli... 19 lat ze mną wytrzymali,a ja z nimi ani dnia dłużej... teraz żyje sobie jak chcę bez żadnych trosk i zmartwień doczesnymi problemami.. :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A mnie wróżka przepowiedziała, że nie mam iść do wojska, bo będzie ciężko;) no i nie pokazałem, a przydałaby mi się czasami dyscyplina:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 godzin temu, Ostap napisał:

Ja studiowałem, automatycznie nie poszedłem.

 

Dziś mój kolega w wieku 37 lat może iść na emeryturę, dostanie 3k. To więcej niż zarabiam emoji6.png służy w armii i odlicza dni do emerytury no i skromnej odprawy 180k

 

Dziś żałuję jednego.

 

Po liceum trzeba było wyjechać z pl, a w liceum bardziej przyłożyć się do angielskiego.

 

Druga opcja to iść do wojska lub straży bo policja to nie zawód.

 

Teraz już jest na to wszystko za późno.

 

 

Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...