Skocz do zawartości

Elvis LIVE


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj pierwszy dzień w domu w nowej sytuacji(bezrobotny).
Korzystając z okazji zabrałem się kompletowanie niezbędnych dokumentów i napisanie CV. To moje drugie CV w życiu , i pierwsze po ponad 12-stu latach.
Wysłałem dosłownie w trzy miejsca i już ze wszystkich mam odpowiedź i zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.
Pierwsze spotkanie już jutro w samo południe w miejscowej firmie. Następne we wtorek w Radomiu i na trzecie mam dowolny termin, ale to w okolicy Warszawy, gdzie nie wybieram się w najbliższym czasie . No chyba żeby się okazało, że te lokalne oferty nie wypalą. Warszawę zostawiam na czarną godzinę.
Tak więc jestem dobrej myśli.
Jeśli wszystko się dobrze ułoży to dzięki temu będę miał więcej czasu dla rodziny no i na ryby oczywiście .

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Splot napisał:

Trzymam kciuki. Bez pracy można dostać na głowę

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Może Ty Michał, masz silną wolę;) Ja nie. Więc, bardziej po wątrobie bym dostał. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, a szczególnie dziekuję naszym dziewczętom za udzieloną pomoc i wsparcie.
Opiniowały moje wypociny i wskazywały błędy. Same też zaoferowały pomoc w razie "Wu".
Dziękuję Grendziowi za telefon.
To jeszcze nie koniec, ale jestem dziwnie spokojny o moją najbliższą przyszłość.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel już na messengerze Ci pisałem jakiś czas temu, to tylko wyjdzie Tobie na zdrowie. To początek lepszego, super by było jakbyś blisko miejsca zamieszkania zaczął pracować. Więcej pracy dla rodziny i na hobby byś miał. Z Twoim doświadczeniem i umiejętnościami to praca będzie szukała Ciebie, a nie odwrotnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...