Skocz do zawartości

Elvis LIVE


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadło jeszcze kilkanaście podobnych sztuk, ale nic większego. Na szczęście te wigilijne karpie są naprawdę waleczne.
Jeszcze chwila i się zwijam, bo do domu mam 7.5 km rowerkiem który przechodzi dzisiaj chrzest bojowy. 4d449d23cca674cc360ff0b5f62266f6.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę się koledzy na Mnie nie obrazić za ten wpis. Oczywiście, gratuluję wam kunsztu i efektów, ciężko trzeba na to zapracować na jakimkolwiek łowisku, ale, przerażają na wielu forach te relacje. W całym kraju, królują foty karpia. Amur lub Jesiotr, to przełamanie stereotypu. Ja wiem, że wody związkowe są, ciężkie, trudne i ubogie, ale dlaczego z nich rezygnujecie? Czy zblankowanie, to faktycznie taki wstyd? Sam się nad Sobą zastanawiam. Wartę mam pod nosem, a nie lubię i nie umiem tam łowić! Było kilka wyjazdów, gdzie po kilku próbach dopasowałem się do konkretnej miejscówki. Ratowało mnie to , że miałem wybór w sprzęcie. Totalnie zawodził mnie feeder i gruntówka, ratowała? Spławikówka na wstecznym nurcie. Myślę, że coraz większy brak czasu i chęć przeżycia fajnego holu, zabija w nas instynkt łowcy. Od Taki hejt marnego moda. :champagne-2010: @elvis gratki za tego mieszańca. Dla Mnie to Jaź,  z płetwą odbytową Klenia. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek ma rację,nic tylko na tej komercji męczycie kroczki i narybek,pewnie wpuszczony dzień wcześniej jeszcze,dlatego bierze jak polityk w łapę :D:P Żeby ratować honor grupy wstawiam fotę z PZW,bo ja komercję omijam szerokim łukiem z rybką,której nigdy wcześniej nie złowiłem na mojej river.Po suszy to kolejna tragedia,która spotkała moją rzekę...

36933398_1184027078403581_311069586302697472_n.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, ale ja się strasznie cieszę że są komercje i część wędkarzy decyduje się na nich łowić, dzięki temu nad rzeką i po moich ulubionych bajorach jest mniej ludzi i można spokojnie tego złotego i linka przez tydzień jednego wysiedzieć.;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem Moi Żołnierze. Ale to tak zuobaża ten piękny kraj. Tu, nie jest aż taka nędza jak niektórzy przedstawiają. Tu, są otwarte wody, z osobnikami które mają instynkt i nie dają się łatwo złowić. I żeby nie było, nie twierdzę że jest miodzio. Woda jest przetrzebiona. Ale to nie woda by się nałowić w 2 godzinki bo się ma MMM. Tu, trzeba się wysilić. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...