Skocz do zawartości

Gadżety i koszulki


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
21 minut temu, Elvis napisał:

Poszedł dzisiaj przelew. Czekamy cierpliwie jak na rybach.

Czyli na Wigilię dojdą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A tak to wygląda na dzieciach. Obawiałem się, że nie wyjdzie na niebieskim, ale jednak jest ok.a87888ad2cfaf02675bdaf0777e62c77.jpgbcf870d18cd339da3941e6bd445c6000.jpg470b99b675f2da9fb2dafadbbc1d235c.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły podobno bluzy i koszulki dla mnie i dla Cygana. Żona mówiła że ta moja bluza jest strasznie duża.Najwyżej będzie co na kurtkę w zimę założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Żywa reklama firmy. Na wuja też za duża, ale ten model jest bezcenny:-)1cc92c492613ba63379070afd0bbd071.jpg

Pozdro z Margonina. W tym towarzystwie wędek się nie rozkłada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ala! Pani mojego forumowego serca oczywiście słowa dotrzymała! 

Dziś odebrana przsyłka. Proszę pominąć moją radiową twarz w recenzjach. Rozmiar ideolo.Materiał super. Wykonanie pełna profeska! 

IMG_20160527_133548.jpg

IMG_20160527_051601.jpg

IMG_20160527_133528.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja obejrzałem wreszcie nasze ubrania galowe . No cóż. Bluza pozostawia wiele do życzenia. Haft Super jednak sama bluza strasznia szeroka i krótka. Wisi na mnie niczym worek na Jurandzie. Koszulka ok. Bluza Cygana jest nie rozpinana i jest znacznie lepsza. Trzeba będzie pomyśleć o innym producencie bluz. Sam haft jak pisałem jest fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 minut temu, Elvis napisał:

I ja obejrzałem wreszcie nasze ubrania galowe . No cóż. Bluza pozostawia wiele do życzenia. Haft Super jednak sama bluza strasznia szeroka i krótka. Wisi na mnie niczym worek na Jurandzie. Koszulka ok. Bluza Cygana jest nie rozpinana i jest znacznie lepsza. Trzeba będzie pomyśleć o innym producencie bluz. Sam haft jak pisałem jest fajny.

Masz racje bluza rozpinana jak worek, na mnie pasuję, ale jakość... Natomiast polar git, co do koszulek, też matariałowo bym poszukał kiedyś coś lepszego, a haflt wyszedł zajefajnie :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...