Skocz do zawartości

Gadżety i koszulki


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Grendziu napisał:

Przyszła próbna partia - jak dla mnie bomba:-)

rozmiary wychodzą duże na szczęście

7d7be3ddfbe37c36c8646e5d278c6e39.jpg

5d9eba2391f725d82cb58925c267eb9e.jpg

Darth Vader i ta mina>:((żarcik) A kiedy będą dla nas? Co by nie powiedzieć świetnie wygląda(bluza):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darth Vader i ta mina(żarcik) A kiedy będą dla nas? Co by nie powiedzieć świetnie wygląda(bluza)

Ze względów zawodowych i zdrowotnych nie mialem jak ogarnąć tematu. Dzisiaj jadę na pocztę dokonać przelewu. Produkcja ma ruszyć po niedzieli. Czyli powinny być w ciągu tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Cieszę się, że Wam się podobają koszulki. :champagne-2010:

Planujemy, że  w niedalekiej przyszłości kilka modeli będzie dostępnych w funkcji sklep na forum, prace i ustalenia z Panem od haftowania i informatykiem trwają :D

Taki ze mnie model, że twarz musiałem schować, hahaha, dawno się tak nie uśmiałem :P

Elvis jak we wtorek się zaksięguję to w środę lub czwartek będziecie mieli wysłane kurierem i do piątku na bank macie swoją partię z Cyganem B|

A ja jutro w koszulce i bluzie ruszam na liny jak dam radę uciec z chaty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że Wam się podobają koszulki. :champagne-2010:

Planujemy, że  w niedalekiej przyszłości kilka modeli będzie dostępnych w funkcji sklep na forum, prace i ustalenia z Panem od haftowania i informatykiem trwają 

Taki ze mnie model, że twarz musiałem schować, hahaha, dawno się tak nie uśmiałem

Elvis jak we wtorek się zaksięguję to w środę lub czwartek będziecie mieli wysłane kurierem i do piątku na bank macie swoją partię z Cyganem 

A ja jutro w koszulce i bluzie ruszam na liny jak dam radę uciec z chaty

Poszedł dzisiaj przelew. Czekamy cierpliwie jak na rybach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...