Skocz do zawartości

Woblery własnej roboty


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie .
Ty nie możesz.
Nie może być dwóch cwaniaków w temacie z jednej wichury :grin-min:
Nie strugaj pawiana, tylko dawaj link co polecasz i dlaczego, do tego z jakiego materiału coś takiego wydziabać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mav3rick napisał(a):

Nie strugaj pawiana, tylko dawaj link co polecasz i dlaczego, do tego z jakiego materiału coś takiego wydziabać emoji16.png

Nie będziesz mi mówił co i jak mam se strugać.

Nie jesteś moją matką 😆

Dobra dziady... 😆

Jeśli myślicie o drukowaniu swoich głupot to całą imprezę powinniście zacząć od znalezienia darmowego programu CAD 3d, niestety z tym nie pomogę, bo od zawsze mam wersję komercyną, kupioną swego czasu za miliony i zwyczanie nie byłem darmowymi zainteresowany. 

Wiem, że takie są, bo znajomy drukuje z nich swoje duperele.

Pobawcie się najpierw, zobaczcie czy to dla was i dopiero zdecydujcie czy idziecie dalej.

Wtedy pogadamy o sprzęcie i 💩💩💩 do drukowania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz mi mówił co i jak mam se strugać.
Nie jesteś moją matką 
Dobra dziady... 
Jeśli myślicie o drukowaniu swoich głupot to całą imprezę powinniście zacząć od znalezienia darmowego programu CAD 3d, niestety z tym nie pomogę, bo od zawsze mam wersję komercyną, kupioną swego czasu za miliony i zwyczanie nie byłem darmowymi zainteresowany. 
Wiem, że takie są, bo znajomy drukuje z nich swoje duperele.
Pobawcie się najpierw, zobaczcie czy to dla was i dopiero zdecydujcie czy idziecie dalej.
Wtedy pogadamy o sprzęcie i  do drukowania.
 
Nadal strugasz pawiana, dawaj jakąś drukarkę, a nie pier....sz farmazony. Wykaż się chociaż raz tutaj czymś więcej, niż głupotą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mav3rick napisał(a):

Nadal strugasz pawiana, dawaj jakąś drukarkę, a nie pier....sz farmazony. Wykaż się chociaż raz tutaj czymś więcej, niż głupotą emoji16.png

Ale ja potrafię i mi wiedzy w temacie raczej nie brakuje, więc kto tu jest głupkiem :grin-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widać tego po Twoim pisaniu, więc masz szansę zabłysnąć, bardziej niż światło w lodówce. Dawaj jakąś drukarkę na początek, co bym mógł już zacząć ma nią zbierać euro centy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mav3rick napisał(a):

Nie widać tego po Twoim pisaniu

Widać czas zmienić okulary skoro nie rozrózniasz dobrego humoru od głupoty, no.... ale czego moża było się spodziewać😆

Drukarka za 1000 zł wystarczy do takich 💩💩💩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Misiek napisał(a):

Sam jesteś minus :grin-min:

Tłumaczenie słabe, że aż oczy bolą.

Wszystko jest podane na tacy i wytłumaczone, tylko leń jesteś i tyle!

Taki mądry... 48 fakultetów w 120 tematach zrobił, a na takich duperelach chce się wyłożyć 🙃

Widzę, że w tym temacie działasz jak jeden gościu w dziale o odchudzaniu, wszystko zawsze jest na nie :grin-min:

Może wymieńcie się telefonami, to będziecie se gadać o porażkach :grin-min:

Jaką będziesz miał satysfakcję z kopii tego co ktoś zrobił? ...się pytam 💩

 

Nie mam 48 fakultetów, mam parę ale to wszystko kręci się w okolicach mojego głównego. To, że nie żyję z tego to inna sprawa.

Nie jestem zawsze na nie: daj przykład drukarki 3d a nie piszesz:

7 minut temu, Misiek napisał(a):

Nie będziesz mi mówił co i jak mam se strugać.

Nie jesteś moją matką 😆

Dobra dziady... 😆

Jeśli myślicie o drukowaniu swoich głupot to całą imprezę powinniście zacząć od znalezienia darmowego programu CAD 3d, niestety z tym nie pomogę, bo od zawsze mam wersję komercyną, kupioną swego czasu za miliony i zwyczanie nie byłem darmowymi zainteresowany. 

Wiem, że takie są, bo znajomy drukuje z nich swoje duperele.

Pobawcie się najpierw, zobaczcie czy to dla was i dopiero zdecydujcie czy idziecie dalej.

Wtedy pogadamy o sprzęcie i 💩💩💩 do drukowania.

 

 

Programów jest mnóstwo, to nie jest problem. Problemem też nie jest projekt czy to własny czy też z neta. Problemem jest drukarka bo nadal nie podałeś nawet czegoś co jest najważniejsze: dokładności wydruku.

Masz drukarkę co wydrukuje gładkie rzeczy i nie za miliony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać czas zmienić okulary skoro nie rozrózniasz dobrego humoru od głupoty, no.... ale czego moża było się spodziewać
Drukarka za 1000 zł wystarczy do takich 
Dak jakiś link, wysil sie raz. Co byś naprawdę polecił, bo już od jakiegoś czasu o tym myślę, a że mam pojęcie o tym jak świnia o gwiazdach... Więc jakiś konkretny link poproszę z Twoją rekomendacją
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...