Skocz do zawartości

Woblery własnej roboty


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
4 godziny temu, Ardiansson napisał(a):

Czekaj, czekaj... a czy to przypadkiem niejaki @elvis rzeźbił 💩💩💩 z siatki i ołowiu udające koszyczki? 😆😆😆

Jakby nie mógł iść do sklepu i sobie kupić.

Bilobil na pamięć dla kolegi? 😂

💩💩💩

 

 

Ty mi Elvisa zostaw w spokoju, bo on miał być producentem swoich pomysłów i podwykonawcą dla firmy xyz, a Feeder Arm jaki zrobił w ilości mniej niż dziesięć to arcydzieło nieporównywalne z nikim innym 💪💪💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Grendziu napisał(a):

Ty mi Elvisa zostaw w spokoju, bo on miał być producentem swoich pomysłów i podwykonawcą dla firmy xyz, a Feeder Arm jaki zrobił w ilości mniej niż dziesięć to arcydzieło nieporównywalne z nikim innym 💪💪💪

Gruby ty mi tu 💩

Nie ma świętych krów 🙂

Żarty żartami, ale to bardzo dobrze, że ktoś próbuje coś robić i choćby to była porażka, to każda porażka przybliża nas do sukcesu... ŁO BULWA! Chyba dam se Pulicera czy jak się to tam pisze 😆😆😆

Niech każdy próbuje, bo czasem wychodzą z tego fajne rzeczy - patrz CPN❤️

Jedynie ty Gruby nie próbuj, bo załapiesz kontuzję... Jak zawsze 🙂

💩💩💩

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, elvis napisał(a):

Jakby normalnie nie można było iść do sklepu i sobie kupić.

Można ale chodzi mi o pracę jakiej nie uzyskam w sklepowych, znajdź mi pływającego Salmo Slidera 12, znajdź mi jerka z takim obciążeniem:

image.png.c7db906880090e48d001635802a0ca73.png

 

 

image.png.45784ad9c387aef4f76b865d4a32b396.png

 

 

image.png.73a55547dd29369511f4b63018e6eac1.png

 

 

6 godzin temu, elvis napisał(a):

Jak dzieci....

Gorzej, dziecku wytłumaczysz, mi wytłumaczysz a i tak zrobię po swojemu :P 

 

1 godzinę temu, christhof70 napisał(a):

malowanie super. lubie takie niby niechlujne

Malowane gąbką i akrylami prosto z tubki, ktoś miał zajęcie w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby Wam pokazać, że jednak mam wiedzę i kiedyś już to robiłem. Teraz robię dla siebie niemieckie jerki: solidne, działają a jak wyglądają to już inna sprawa :P Oby tylko nie padały jak Me-109 :D 

 

 

 

780b1b59-9978-4259-87a6-3954f3361c76.jpg.7b8007146b0a235428d27b5dd919e34c.jpg

 

Idealne cięcie. Jak je zrobić? Kleimy jedną stronę z naddatkiem i drugą tak samo. Tniemy raz i odklejamy odcięte kawałki a naszym oczom ukazuje się idealne łączenie.

 

Nie jest to istotne bo i tak wyrównamy to pierwszą warstwą lakieru. Taki trick który rzadko się przydaje a jedyni ładnie wygląda.

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ardiansson napisał(a):

Miałeś branie w misce?

💩

I to jeszcze jakie ryby brały! Taaaaaaaaaką złapałem :P

BTW masz też obciążenie pokazane, bardzo nisko daje bardzo dużą stabilność i będzie nurkował głową do dołu. To NIE ma prawa pracować inaczej niż jak powinno.

 

@christhof70 Proszę wyjaśnij Betonowemu co daje umieszczenie ciężaru w odpowiednim miejscu, już nie mam siły na tłumaczenie mu co jest pięć. A i malowane gąbkami, trochę za dużo wody i zostają takie plamy, to nie kartka, że wchłonie farbę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Ardiansson napisał(a):

Czyli cegła 😆

Też tak myślę.

💩💩💩

Widzę, że spałeś w szkole. Nie tylko na technice to jeszcze na polskim. :P 
Zastawiłem pułapkę na ciebie a Ty wpadłeś w nią jak śliwka w kompot. Kiedyś Ci powiem, udowodnię i wyśmieję. :grin-min:

 

Pokaż swojego swimbaita, dalej nie chodzi jak powinien? Pomóc czy się nie wtrącać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...