Skocz do zawartości

Woblery własnej roboty


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, NPC napisał(a):

Zastawiłem pułapkę na ciebie

No pułapka, że mało na zawał nie "zeszłem" 🐷

Dajesz film, bo bez tego robisz tylko wyroby przynętopodobne 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mav3rick napisał(a):

Ty, Misiek z Barlinka, też bym chciał zobaczyć, jak to coś z 3D pływa emoji16.png nim wydam tysiaka to bym zobaczył czy warto emoji41.png


 

Luknij se film w linku co wcześniej podałem. Tam masz chyba 3 filmy autora.

😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Ardiansson napisał(a):

Luknij se film w linku co wcześniej podałem. Tam masz chyba 3 filmy autora.

😎

Czyli w tłumaczeniu na ludzki język: nie ma filmu bo nie pływa jak powinno. Dlaczego? Brak obciążenia w kluczowych miejscach.

 

44 minuty temu, mav3rick napisał(a):

Ty, Misiek z Barlinka, też bym chciał zobaczyć, jak to coś z 3D pływa emoji16.png nim wydam tysiaka to bym zobaczył czy warto emoji41.png


 

Druk 3d nie jest zły ale wymaga sporo włożonej pracy w zaprojektowanie modelu, trochę wiedzy i doświadczenia jak to ma działać. Jak ich nie masz to rób jak pokazują inni. Następnie kombinuj jak to ulepszyć.
Tym sposobem nauczysz się ale przy okazji będziesz miał przynętę która pracuje. Księżniczka porwała się z motyką na księżyc i wyszło jak wyszło. Swimbaity są najtrudniejszą przynętą do zrobienia ale też nie jest strasznie trudno ją "uruchomić". Tylko trzeba wiedzieć jak 🤠

Czy są jakoś specjalnie łowne? Według mnie nie więc ich nie robię, podobnie jak popery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NPC napisał(a):

Księżniczka porwała się z motyką na księżyc i wyszło jak wyszło. Swimbaity są najtrudniejszą przynętą do zrobienia ale też nie jest strasznie trudno ją "uruchomić". Tylko trzeba wiedzieć jak 🤠

te... CPN chyba musisz zmienić leki, bo te już nie działają 😆

Widać słabo śledziłeś moją "karierę"  na forum i wyciągnałeś jeszcze miej wniosków.

💩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Ardiansson napisał(a):

te... CPN chyba musisz zmienić leki, bo te już nie działają 😆

Nie biorę, jedynie supple bo warzywa z supermarketu nie są takie dobre.

 

24 minuty temu, Ardiansson napisał(a):

Widać słabo śledziłeś moją "karierę"  na forum i wyciągnałeś jeszcze miej wniosków.

Nie śledzę bo nie ma czego, nawet jakby było co to mam swoje życie, cudze mnie mało interesuje.

 

 

Wróćmy do rzeczy:

41cafe5d-5b6c-4031-84a9-aaa2b3cdfcc6.jpg.26ab8dc75ef4b5ca482afb4eaf78d4b5.jpg

 

Chcecie tak skręcone oczka? Nic trudnego, bierzemy drut, wyginamy go by było oczko i albo wkładamy je w imadło albo używamy jakiś kombinerek/szczypiec z blokadą. Na przykład takich:

pol_pm_Szczypce-zaciskowe-uniwersalne-18

 

Wyginamy wolny kawałek i ten odstający drut łapiemy kombinerkami i zakręcamy wokół osi.

Dlaczego coś ze stały ściskiem, żeby nie bawić się w ciągłe ściskanie drutu, od biedy wystarczą zwykłe kombinerki x2.

Nie trzeba specjalnych "narzędzi".

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, NPC napisał(a):

Nie śledzę bo nie ma czego

Rzeczywiście 😎

Rozumiem, że dla niektórych skręcenie drutu na odpie...l jest powodem, aby to pokazać w necie, ale drogi CPNie jak już będziesz na tym etapie co fotka poniżej to pogadamy.

💩

P.S. przed "bo" stawiamy przecinek panie Pułapka 😎

IMG_20230226_181437.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, NPC napisał(a):

I to jeszcze jakie ryby brały! Taaaaaaaaaką złapałem :P

BTW masz też obciążenie pokazane, bardzo nisko daje bardzo dużą stabilność i będzie nurkował głową do dołu. To NIE ma prawa pracować inaczej niż jak powinno.

 

@christhof70 Proszę wyjaśnij Betonowemu co daje umieszczenie ciężaru w odpowiednim miejscu, już nie mam siły na tłumaczenie mu co jest pięć. A i malowane gąbkami, trochę za dużo wody i zostają takie plamy, to nie kartka, że wchłonie farbę.

 

 

można też w grzbiecie, mam takie wobki. mega trudne do ogarnięcia, ale jak się już naumi potrafią zaskoczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...