Skocz do zawartości

Woblery własnej roboty


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, NPC napisał(a):

@mav3rick Gdzie mam wysłać te jerki? Na adres Fundacji? To @Grendziu  wyciśnie z Ciebie opłatę manipulacyjną na rzecz Fundacji. :P

Więc to Ty zapomniałeś o przesłaniu mi adresu :D Ja tam o wszystkim pamiętam, pamiętliwą zołzą jestem :grin-min: Pytaj @Grzes77 ile to już razy mu przypominałem o kołowrotkach które gdzieś tam ma zachomikowane :) 

To fakt, gdy pytałem o jakiś kołowrotek często mi przypominałeś, że przecież mam Okumy, lub coś podobnie, dzięki czemu zaoszczędziłem trochę siana i miejsca w warsztacie 😁🍺🍻

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
[mention=165]mav3rick[/mention] Gdzie mam wysłać te jerki? Na adres Fundacji? To [mention=2]Grendziu [/mention] wyciśnie z Ciebie opłatę manipulacyjną na rzecz Fundacji.
Więc to Ty zapomniałeś o przesłaniu mi adresu  Ja tam o wszystkim pamiętam, pamiętliwą zołzą jestem :grin-min: Pytaj [mention=722]Grzes77[/mention] ile to już razy mu przypominałem o kołowrotkach które gdzieś tam ma zachomikowane  
 
Jak się uda to dostaniesz 3 sztuki, 2 górne i lewy dolny. Dorobiłem oczy malowane, biała gałka oczna i czarne źrenice.
Wszystko zależy od poczty bo nie wiem jak teraz jest z wysyłką a w szczególności z wysyłką kotwic, kółeczka będą w gratisie. Jak się uda wyślę we wtorek ale nie obiecuję bo teraz zaczyna się świąteczny szał i na poczcie i w robocie.
 
a.jpg.1d045dacdaa6b348e9b16255ad529a27.jpg
To ile się należy za te jerki? Bez pośrednika, on od nieruchomości to grube prowizje kroi, że później może sobie pozwolić nawet na kupno zepsutych silników dziobowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, mav3rick napisał(a):

To ile się należy za te jerki? Bez pośrednika, on od nieruchomości to grube prowizje kroi, że później może sobie pozwolić nawet na kupno zepsutych silników dziobowych emoji41.pngemoji2957.png

Się kurna obudził po 2 tygodniach :D  Teraz to mogę nie mieć czasu wysłać przed świętami.

Odpowiadając na pytanie: Tania to nie moje imię :P co łaska na rzecz Fundacji. Połowisz, zobaczysz co warte i wyślesz ile zechcesz.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator
W dniu 10.12.2023 o 18:02, mav3rick napisał(a):

To ile się należy za te jerki? Bez pośrednika, on od nieruchomości to grube prowizje kroi, że później może sobie pozwolić nawet na kupno zepsutych silników dziobowych emoji41.pngemoji2957.png

Czy ktoś coś kiedyś na to złowił jakąś rybę, pływa to? :P :P :P :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Grendziu napisał(a):

Czy ktoś coś kiedyś na to złowił jakąś rybę, pływa to? :P :P :P :P 

Zdarzyło się, a no i są tonące więc nie pływają ino toną :D

 

Tylko u mnie trochę wiecej szczupaków pływa więc mam łatwiej. Pstrągów czy troci na nie nie złowiłem ale może też się nadadzą :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 15.01.2024 o 05:36, NPC napisał(a):

Zdarzyło się, a no i są tonące więc nie pływają ino toną :D

 

Tylko u mnie trochę wiecej szczupaków pływa więc mam łatwiej. Pstrągów czy troci na nie nie złowiłem ale może też się nadadzą :P

 

Nie widziałem fotek, w UK nie ma szczupaków to hybrydy Z4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2024 o 20:00, Grendziu napisał(a):

Nie widziałem fotek, w UK nie ma szczupaków to hybrydy Z4

Jeden nie chciał słuchać mamy i nosić szalika z czapką to się pochorował! A, że teraz zimno to ma za swoje!

 

image.png.7ebcf0f7edadccfcc4a128e794fd03f6.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...