Skocz do zawartości

Woblery własnej roboty


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Bebzon napisał(a):

Rołstóje: Wygrałbyś w przedszkolu na malunek rybki Nemo. Albo byłbyś drugi, bo zawsze znajdzie się mniej udane dziecko, które trzeba wesprzeć.😜

Sugerujesz, że nie umiem malować pędzlem????


Masz rację :grin-min:

 

 

 

Jak pisałem, pędzlem to malarz pokojowy to max co ze mnie będzie.

Pędzle zostały zakupione po taniości i by służyły do smarów, tyle, że chciałem się upewnić, że nie powinienem malować :D 

 

Teraz paluchy mnie bolą od gięcia drutów więc dużo nie zrobię. Waga już kupiona, mieszanki policzone więc tylko zostało tylko kleić obciążenia.

 

 

1 minutę temu, christhof70 napisał(a):

a mnie się podoba. dla klientów w sklepach musi być ładnie, tylko większość z nich nie wie jak wygląda ładnie. dobra praca=dobra ryba. kreski, paski, oczy, penisy: ryby maja w...........ne

Dziękuję, dobra praca to podstawa w mętnej wodzie, w przejrzystej to połowa sukcesu.

Ryby drapieżne w większości polegają na wzroku, paski w wodzie rozmywają się w trakcie ruchu lecz oczy czy inne kropki pomagają (wg P. Pawła Piskorskiego i badań na które się powoływał).

Na szczupaka skuteczny jest ten kolor:

QSK003-485x485w.jpg

 

Dlaczego? Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NPC napisał(a):

Sugerujesz, że nie umiem malować pędzlem????


Masz rację :grin-min:

 

 

 

Jak pisałem, pędzlem to malarz pokojowy to max co ze mnie będzie.

Pędzle zostały zakupione po taniości i by służyły do smarów, tyle, że chciałem się upewnić, że nie powinienem malować :D 

 

Teraz paluchy mnie bolą od gięcia drutów więc dużo nie zrobię. Waga już kupiona, mieszanki policzone więc tylko zostało tylko kleić obciążenia.

 

 

Dziękuję, dobra praca to podstawa w mętnej wodzie, w przejrzystej to połowa sukcesu.

Ryby drapieżne w większości polegają na wzroku, paski w wodzie rozmywają się w trakcie ruchu lecz oczy czy inne kropki pomagają (wg P. Pawła Piskorskiego i badań na które się powoływał).

Na szczupaka skuteczny jest ten kolor:

QSK003-485x485w.jpg

 

Dlaczego? Nie wiem.

polecam stare artykuły Maćka Jagiełły o woblerach, które nie muszą mieć oczu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, christhof70 napisał(a):

polecam stare artykuły Maćka Jagiełły o woblerach, które nie muszą mieć oczu

Ale on łowił w Wiśle.

Tam nawet koloru nie trzeba, bo nic nie widać... Jak w Odrze 😆

💩💩💩 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, christhof70 napisał(a):

polecam stare artykuły Maćka Jagiełły o woblerach, które nie muszą mieć oczu

Nie znalazłem nic poza informacjami, że łowi głównie w Wiśle w okolicach Krakowa. To wyjaśnia brak potrzeby nawet koloru :) 

 

Ja łowię w czystych zbiornikach więc kolor, oczy są ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, NPC napisał(a):

Ja łowię w czystych zbiornikach więc kolor, oczy są ważne.

W UK w stawach jest przezroczysta woda🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Fantomas napisał(a):

Ale on łowił w Wiśle.

Tam nawet koloru nie trzeba, bo nic nie widać... Jak w Odrze 😆

💩💩💩 

to róbcie te oczy🤘, łuski, kropki. przecie nic mi do tego. kiedyś mi facet(debil) policzył kropki na obrotówce reder i powiedział, że zła blacha, bo kropek za mało. historia prawdziwa. pewnie, że produkt tzw. ładny bardziej cieszy oko, a dobry zweryfikują ryby

Edytowane przez christhof70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, christhof70 napisał(a):

takie robiłem w drugiej połowie lat 90. foto zrobione cyfrówką z papierowego zdjęcia. większość złowiła ryby, a sporo mam do dzisiaj

Obraz 198.jpg

Wyglądają jak cukierek do zjedzenia 🥃🥃🥃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, christhof70 napisał(a):

takie robiłem w drugiej połowie lat 90. foto zrobione cyfrówką z papierowego zdjęcia. większość złowiła ryby, a sporo mam do dzisiaj

Obraz 198.jpg

Widać dobrze strugałeś wa.. woblery 😉

Też parę zrobiłem w drugiej połowie lat 90-tych. Przy czym jeśli chodzi o wykończenie twoje to mistrzostwo świata, ale i moje łowiły w szczecińskiej Odrze małe bolki i okonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...