Skocz do zawartości

Woblery własnej roboty


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, NPC napisał(a):

Mieszałem sobie farbki do malowania, sprawdziłem też nowa siateczkę gdyż się nudziłem.a1ea7a84-3499-4829-acbd-85407de75d1b.jpg.3fa193bcb75b9a83f50c0979a9fc5276.jpg

jak pończoszka na nodze zdrowej gazeli z avatara😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, christhof70 napisał(a):

jak pończoszka na nodze zdrowej gazeli z avatara😁

To siatka na owoce/warzywa, sprawdzałem czy się nada. I tak i nie jednocześnie, dużo zależy od kształtu. W tym przypadku bok nie jest płaski, głowa jest szersza od tułowia. Niestety psuje to malowanie "łuski" ale nic straconego, ot trochę farby, czasu i prądu.

 

 

Na awatrze jest Królik Bugs

8d35963fa8874c-948-568-0-456-1677-1006.w

 

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

For science!!! Dla nauki!!

scientists-science.gif

 

A na poważnie próbowałem użyć brokatu w aerografie, nie, nie idźcie tą drogą. Dysze jaką trzeba chyba 2 mm albo i większą.

Nie mam takiej chyba, że kupię pistolet do malowania ścian :P 

14 godzin temu, mav3rick napisał(a):

Ten już fajny wzorek jest emoji123.pngemoji482.png

Ten sam korpus, farba była trochę za bardzo wodnista i przeszła przez taśmę, musiałem trochę poskrobać, poczyścić. W każdym razie była to próba czegoś nowego. Malowanie jest proste, może się podobać wizualnie a czy łowi? Nie wiem, nie sprawdzałem go.

 

@christhof70 i @mav3rick

Dajcie mi jakieś pomysły jak pomalować kolejne, może to być obrazek z neta. Coś wybiorę i spróbuję pomalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RH-800x800.jpg

Jak rozumiem coś takiego, paski to szerokie pojęcie, masz parę propozycji jakie mam dostępne, możesz wybrać któreś z nich lub dowolne z neta.

 

  

2 godziny temu, mav3rick napisał(a):

Czerwony łeb, biały korpus - taki klasyk. Można mu na korpusie czerwone krechy dodać.

 

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, NPC napisał(a):

For science!!! Dla nauki!!

scientists-science.gif

 

A na poważnie próbowałem użyć brokatu w aerografie, nie, nie idźcie tą drogą. Dysze jaką trzeba chyba 2 mm albo i większą.

Nie mam takiej chyba, że kupię pistolet do malowania ścian :P 

Ten sam korpus, farba była trochę za bardzo wodnista i przeszła przez taśmę, musiałem trochę poskrobać, poczyścić. W każdym razie była to próba czegoś nowego. Malowanie jest proste, może się podobać wizualnie a czy łowi? Nie wiem, nie sprawdzałem go.

 

@christhof70 i @mav3rick

Dajcie mi jakieś pomysły jak pomalować kolejne, może to być obrazek z neta. Coś wybiorę i spróbuję pomalować.

ja brokatem prószyłem z pędzelka na mokry lakier lub farbę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...