Skocz do zawartości

Woblery własnej roboty


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.918bb6b6982e5913a0978d5494870d3a.png

image.png.91ae420e7f19e61fc98048f1f69ae993.png

Tzw. brzydale, te w kropki bez dodatkowej kropki dostały czerwone kropki na te białe plany, schnie farba a część poszła w lakier.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, NPC napisał(a):

image.png.918bb6b6982e5913a0978d5494870d3a.png

image.png.91ae420e7f19e61fc98048f1f69ae993.png

Tzw. brzydale, te w kropki bez dodatkowej kropki dostały czerwone kropki na te białe plany, schnie farba a część poszła w lakier.

A jak je nazywasz , mają imiona, nazwy własne? Np ten różany kolor to. "Rybeczki w kropeczki" 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grendziu napisał(a):

A jak je nazywasz , mają imiona, nazwy własne? Np ten różany kolor to. "Rybeczki w kropeczki" 🤔

Mój się nazywa Nóżka

💩💩💩

received_798139838788693.jpeg

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał(a):

A jak je nazywasz , mają imiona, nazwy własne? Np ten różany kolor to. "Rybeczki w kropeczki" 🤔

Nawet nie pamiętam jak dawałem obciążenie a Ty mi tu o imionach.... Większość jest jak Salmo Slider ale jest parę perełek....  Tylko które to które? Nie wiem.

 

Wczorajsza próba czegoś nowego:

image.png.4ff0ed47a2d46b7312876328ca797a82.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ArekH napisał(a):

Klepiesz wszystko na jedno kopyto. Aż tak masz sprawdzony ten wzór?

To odlewy więc muszą być takie same, mam też inne ale te mi się sprawdzają i są: albo dla kolegi z którym łowię to mniejsze są odpowiednie albo dla mnie większe są odpowiednie. 

To jakby kopie Salmo Slidera. Natomiast rozmieszczenie obciążenia jest różne więc mają pracę albo Slidera albo Fatso (mniej więcej).

Slidera można prowadzić na różne sposoby, można go jednostajnie ściągać, można nim jerkować by uzyskać niejednostajną akcję.

 

Fatso

 

Slider

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj nad stawikiem 8ha który jak się okazuje jest już darmowy do połowu. Testowałem też swoje wypociny jerkowe.

Lepiej mi wychodzą tonące niż pływające.

 

Te co są robione na jedno kopyto chodzą jak na filmikach, ciężko by było inaczej :P jak daję obciążenie tak jak Salmo.

Jest parę perełek na okonie co szybko toną ale lusterkują i kładą się na dnie głową w dół jak konająca ryba. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, NPC napisał(a):

To odlewy więc muszą być takie same,

Nie bardzo znam się na spiningu, więc to bardziej pytanie niż zarzut Jarku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
W dniu 27.01.2024 o 20:58, NPC napisał(a):

Byłem dzisiaj nad stawikiem 8ha który jak się okazuje jest już darmowy do połowu. Testowałem też swoje wypociny jerkowe.

Lepiej mi wychodzą tonące niż pływające.

 

Te co są robione na jedno kopyto chodzą jak na filmikach, ciężko by było inaczej :P jak daję obciążenie tak jak Salmo.

Jest parę perełek na okonie co szybko toną ale lusterkują i kładą się na dnie głową w dół jak konająca ryba. 

 

 

Czemu nigdy nie wstawiasz fotek z nad wody?

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...