Skocz do zawartości

Gruntówka - 3 m


Bebzon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko. Gdybyś pamiętał, to super. Gacie mi się nie palą. Ale portfel drenują "dzieciaki". Szukam rzeczowego argumentu, na zasadzie: "Nie ma. Tatuś wydał na głupoty". ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Bartek.B napisał:

I takie wędki też można przemyśleć DAIWA WĘDKA LEGALIS ALLROUND 300/10-50g

No, właśnie. Żadnej nie miałem w łapie, bo w biednej mieszkam krainie, choć też mam sklep na poziomie. Ale też w nowym katalogu na 2022 te kijki (Legalis) są ciut inne. Jak mi powiedziano: "lepsze".

Jak na razie, to zostawię sobie chyba te krótkie Opportunisty 2,25 lbs. Jedna chociaż przyda się do nęcenia. Ale na szczupłe są ideo. Tylko ja nie lubię łowić szczupaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Linek727 napisał:

Nie jestem złośliwy. Po prostu -czasem jest tak, że weźmiesz badyla w rękę i wiesz co i jak.

Nie podejrzewam cię o to. Mam dwie, z czego jedną sygnowaną znanym nazwiskiem i to prawda że lecą na ryj. Ale jak już zostało zauważone, moc w łapie jest. 

 

15 godzin temu, Linek727 napisał:

Widziałem włoskie feedery pod brzanami.

Zawsze uważałem że Włoski sprzęt to klasa, stąd 3/4 mojej stajni jest Made in Italia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś od Nasha?
O ile pamiętam to chyba chyba mają kilka modeli tak krótkich wędek. Jeśli się nie mylę używają ich do tzw. Street Fishing-u i do łowienia pod drzewami. Oni mają małe łowiska, dlatego mają większy wybór krótkich wędek
Gdzieś mi się ostatnio rzuciła w oczy tego typu wędka, ale nie wiem czy to nie był Korum lhb jakaś Daiwa.
Z tym spiningiem to nie jest taki zły pomysł. Widziałem już na zawodach jak właśnie do spinninga koleś miał założoną szklankę do nęcenia na krótkiej linii.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, elvis napisał:

https://emag.sportex.de/pl/morion-stalker/
Takie coś mi dzisiaj się ukazało na Fb

Dzięki. Zostawiłem jednak te kijki Koruma. Dokupię jeszcze 2 kręciołki i gitara. Prawie. Bo chyba nabędę jeszcze Daiwę Legalisa Allround do 50 g. Plus kręcioły. :) 

Po przeanalizowaniu skrytek z zaskórniakami stwierdziłem, że 3 pary codziennych spodni do pracy mi wystarczą. I tak siedzę sam jak pipek. ?

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...