Skocz do zawartości

Wędkarskie filmy w sieci


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
8 godzin temu, Semi napisał(a):

Dziwnie to trochę wygląda jak ktoś się z tak delikatnych osobistych spraw spowiada w sieci.

Dokładnie to samo pomyślałem. Przez ponad 10 lat wrzuca filmy i blokuje komentarze, a gdy coś się osobistego wydarzy rozgłaśnia to i jeszcze daje do komentowania, to bardzo słabe. Miałem to napisać w komentarzach pod jego filmem, ale sobie odpuściłem i postanowiłem nie komentować i nie czytać komentarzy. Potraktował kobietę przedmiotowo, poświęcała się dla niego, była częścią jego świata, pewnie nie raz po części przyczyniła się do jego sukcesów, by finalnie otrzymać niespełna 3 minutowy film pokazujący całej Polsce, że ... no właśnie co, można ten film odbierać i tak, że ona go kopnęła w tyłek i miała już dosyć hegemona, jak również, że on ją kopnął w tyłek bo mu się znudziła, bliżej mi do tej drugiej wersji. Jak zwykle prawdy się nie dowiemy, niemniej upublicznianie takich materiałów i dla mniej jest słabe.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Grzes77 napisał(a):

Dokładnie to samo pomyślałem. Przez ponad 10 lat wrzuca filmy i blokuje komentarze, a gdy coś się osobistego wydarzy rozgłaśnia to i jeszcze daje do komentowania, to bardzo słabe. Miałem to napisać w komentarzach pod jego filmem, ale sobie odpuściłem i postanowiłem nie komentować i nie czytać komentarzy. Potraktował kobietę przedmiotowo, poświęcała się dla niego, była częścią jego świata, pewnie nie raz po części przyczyniła się do jego sukcesów, by finalnie otrzymać niespełna 3 minutowy film pokazujący całej Polsce, że ... no właśnie co, można ten film odbierać i tak, że ona go kopnęła w tyłek i miała już dosyć hegemona, jak również, że on ją kopnął w tyłek bo mu się znudziła, bliżej mi do tej drugiej wersji. Jak zwykle prawdy się nie dowiemy, niemniej upublicznianie takich materiałów i dla mniej jest słabe.

To ja napiszę tak:

Absolutnie doceniam jego wkład w wędkarską publicystykę, czy też popularyzację wędkarstwa, doceniam jego internetowe dysertacje o minerałach, szczególnie na wyczyn.fora.pl.

Jednakże - gdyby nie Pan Zbigniew Milewski, to nie sądzę, że wszedłby tak szybko parę schodów wyżej w sztuce wędkarskiej. O ile by w ogóle wszedł.

Jego biznes? Kupowałem raz i po raz ostatni.

Pani Basia? Cytując imć Millera: "Faceta poznasz po tym, jak kończy, a nie jak zaczyna." Są sprawy, które wymagają milczenia, którymi się nie podsyca ognia własnej próżności i zajebistości. Są granice.

To pisałem ja - Bebzon.

Edyta: Tym kolesiom odp... od tego internetu. Wydaje im się, że jak już są "oglądalni", to mają obowiązek informować, jak się rano wysrali. Przepraszam za przekleństwo, ale mam to, k..., w d...

Edytowane przez Bebzon
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, SuperGrover napisał(a):

Nie zgodzę się z Wami. Odniósł się do byłej partnerki z szacunkiem, nie mówił co i jak. Podziękował Basi i oświadczył, że to koniec. Moim zdaniem ok.

Nikt nie napisał, że to było złe. Pytanie: po co w ogóle robić filmy o prywatnych sprawach?

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Bebzon napisał(a):

Nikt nie napisał, że to było złe. Pytanie: po co w ogóle robić filmy o prywatnych sprawach?

Powiedział, że się rozstali. Nic więcej. Kanał był popularny, opiniotwórczy, więc chciał się odnieść do tego, że filmów więcej nie będzie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SuperGrover napisał(a):

Powiedział, że się rozstali. Nic więcej. Kanał był popularny, opiniotwórczy, więc chciał się odnieść do tego, że filmów więcej nie będzie.

Jeżeli wydał to "fatalne" oświadczenie z uwagi na swoje lajki i suby, to niby OK. Ale dla mnie nie OK, bo naruszył tym tzw. własny mir domowy. I tyle. To nie były tylko i wyłącznie biznesowe relacje, bo są konsekwencją relacji wcześniejszych, bynajmniej nie biznesowych, o ile wiem.

Na tym kończę tę dysputę. Tym bardziej, że mam tę całą akcję w dupie, generalnie. Wokół nas dzieją się rzeczy, które będą pastwiskiem dla podręczników historii.

 @SuperGrover, proszę, bez urazy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...