Skocz do zawartości

Wędkarskie filmy w sieci


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

A ja lubię przede wszystkim bardzo krótkie filmy, bez zbędnego nawijania. Krótko i na temat. Z tym młodym kolegą jeśli dobrze pamiętam miałem pierwszą rozmowę na targach, gdy @Kubiki @Marcel rozkładali nasze stanowisko :)
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, ArekH napisał:

Ale My wiemy Darku jak się robi D-Rig. :champagne-2010: Swietnie to Przemek Mroczek w swoim, Na Karpie, to demonstrował. 

My to znaczy kto :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ulegaj ilizji Jakubie. Sceneria podobna, jak nie piękniejsza. Rzeczywistość wędkarska nad wodą, to niestety, już inna bajka. 

Amatorski filmik gdzie w zimie czasem wędkuję. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ArekH napisał:

Co jak co, ale wędkarskie filmy to Angole potrafią robić ze smakiem. 

 

A widziałeś je @ArekH w całości, wszystkie 9 części ?

Jeśli nie, a chciałbyś, to uśmiechnij się do mnie B|

Areczku te filmy to "poezja", majstersztyk.

John Wilson, Martin Bowler - pierwsza liga wędkarstwa angielskiego, a montaż, zdjęcia jak w najlepszym filmie przyrodniczym Discovery.

Szkoda tylko, że angielski znam bardzo licho i bardziej muszę się domyślać, niż rozumiem, ale i tak warto.

"Językowa sierota" ze mnie niestety.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2018 o 12:54, Tench_fan napisał:

Filmy Artura Rodaka chwalę wszędzie, zatem pozwolę sobie zachęcić do obejrzenia kolejnego :

 

 

Bardzo "uczciwie " przedstawiony" temat !

1. No i gdzie ta,  głoszona przez niektórych nawiedzonych YT-rów,  miażdżąca przewaga method feeder ?

2. Co z wisienką na torcie ? W świetle tego co Artur powiedział o udanych próbach angielskich fiching mater w łowieniu methodą na pusty haczyk ? Przyznam, że odkąd obejrzałem filmy o sposobie pobierania zanęty przez karpie, to i mnie  samego kusiło aby taki sposób wypróbować. Tylko, że za żadko i krótko bywam na wędkarskich wypadach i zawsze jakoś ustępowałem przed obawami, że jak chcę choć trochę zakosztować wędkarskiego holu, to nie pora na eksperymenty. Przyznam, że do podobnych eksperymentów prowokuje mnie też kreatywne podejście do tematu przez  Jarka @NPC :D

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...