Skocz do zawartości

Wędkarskie filmy w sieci


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 12/13/2018 o 08:36, Jurek napisał:

Z przyjemnością obserwuję rozwój filmowego warsztatu Mateusza Przebędy.  Po obejrzeniu 2 ostatnich produkcjach dot.  połowu zimowych płoci stałem się  fanem jego talentu. I to zarówno warsztatu wędkarza ( co nie podlegało nigdy dyskusji ), bo kręci filmy na trudnych, dzikich miejscówkach, nie unikając wód pzw, jak i publicystycznego. No i nareszcie uspokoił podkład muzyczny,

bo wcześniejsze dzwięki wyraznie nie były mi miłe. 

Zadziwia mnie też jego zrównoważone podejście do reklamy sprzętu, który jego firma sprzedaje. Ja tak sobie wyobrażam najlepszy matketing. Bez nachalności, agresji, piętnowania konkurencji. Jego flagmany bronią się wynikami, jakie mistrz osiąga. Jaki jest koń - każdy widzi ! Wyniki, osiągane w nie spreparowanych warunkach - to jest najlepsza reklama. :D

Jak ktoś mie oglądał, to polecam jego ostatnią produkcję " feeder i zimne płocie ". ( mam problem z linkowaniem na smartfonie).

Swoją drogą, szkoda, że nie firmuje najlepszej firmy ( colin oczywiście ) !! :Angry-min: :P 

Przecież on nie poradził sobie na naszej  wodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież połowił ostatnio na wrocławskiej Odrze pięknych płoci.

Czy mi się coś pomieszało? 

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież połowił ostatnio na wrocławskiej Odrze pięknych płoci.
Czy mi się coś pomieszało? 
Połowił, połowił, ale wg Stasia nie połowił. To jego woda więc wie jakie są możliwości.
Dla jednego to porażka, a dla drugiego sukces. Nie mnie oceniać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elvis napisał:

Połowił, połowił, ale wg Stasia nie połowił. To jego woda więc wie jakie są możliwości.
Dla jednego to porażka, a dla drugiego sukces. Nie mnie oceniać.

Ani mnie. Ale film mi się podobał.:D

Nigdy tylu pięknych płoci na raz nie udało mi się wyjąść, ani ze znanej, ani z nieznanej wody.

 

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...