Skocz do zawartości

Wędkarskie filmy w sieci


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ani mnie. Ale film mi się podobał.
Nigdy tylu pięknych płoci na raz nie udało mi się wyjąść, ani ze znanej, ani z nieznanej wody.
 
Mnie również tem film się bardzo podoba. Zresztą wszystkie jego filmy odkąd jest twarzą Flagmana są na podobnym poziomie. Pełną profeska.
Podobnej jakości filmy swego czasu robił Artur Rodak, ale teraz już jakby mniej.
Ps. Też nigdy takich plotek nie połowiłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, elvis napisał:

Mnie również tem film się bardzo podoba. Zresztą wszystkie jego filmy odkąd jest twarzą Flagmana są na podobnym poziomie. Pełną profeska.
Podobnej jakości filmy swego czasu robił Artur Rodak, ale teraz już jakby mniej.
Ps. Też nigdy takich plotek nie połowiłem.

Podzielam w pełni. :D 

A tak swoją drogą to szkoda , że mistrzowie pokroju Stasia nie kręcą filmów, pewnie materiału wystarczyłoby na kilka produkcji. Z drugiej strony, może to i dobrze unikać takiego instruktażu dla mięsiarstwa? :Angry-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Jurek napisał:

Podzielam w pełni. :D 

A tak swoją drogą to szkoda , że mistrzowie pokroju Stasia nie kręcą filmów, pewnie materiału wystarczyłoby na kilka produkcji. Z drugiej strony, może to i dobrze unikać takiego instruktażu dla mięsiarstwa? :Angry-min:

Jurek ja tym zawodnikom do pięt nie dorastam,mi wystarcza zdjęcia i wspomnienia

a4066_1- 2.jpg

wys 2.jpg

wys 3.jpg

wys 5.jpg

wys 6.jpg

wys 7.jpg

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu, to mistrz. Śledzę po cichu jego poczynania i wyspecjalizował się w wędkowaniu na zimnej wodzie. Cudne Płocie łowi. Chciał bym kiedyś z Nim siąść w sezonie. Pajęczarz, przeciw ciężarowcowi. Było by ciekawie i wiele można by się nauczyć. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no. Myślałby kto !  :D

Jaki skromny. A mi kopara opada patrząc na te przepiękne płocie. 

Pełen szacun Stach !! Gdybym miał więcej sił,  to chętnie bym Ci ponosił podbierak ! ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie oglądałem jeszcze tego filmu (oprócz pierwszego fragmentu z bramą), ale samo odniesienie się Pyzy na początku filmu do kormoranów i komercji nasówa wg mnie jasno "o co kaman" :D.

Pyza, obejrzę film, pozdrawiam :champagne-2010:

 

Edytowane przez Grzes77
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...