Skocz do zawartości

Wędkarskie filmy w sieci


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w necie wpadłem na film nagrany na łowisku Lipka-Cegielnia

Film nie oddaje do końca piękna okolicy... ale w sumie przecież traktuje o łowieniu, a nie o przyrodzie ;):D

 

Edytowane przez grych
  • Thanks 1
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grych napisał:

Wczoraj w necie wpadłem na film nagrany na łowisku Lipka-Cegielnia

Film nie oddaje do końca piękna okolicy... ale w sumie przecież traktuje o łowieniu, a nie o przyrodzie ;):D

 

Ryszard, już na wiosnę !!! :icon_arrow1::grin-min: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D a wiosna coraz bliżej, bo jak już nawet szerszenie się budzą, to coś pewnie czują w kościach, ościach czy co one mają. Dzisiaj na jednego polowałem

@Jurek  także powoli możesz się szykować ;):P:D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rysiu za tem filmik. MS Range, to wypusty Sumowego potentata Niemieckiego 

'Sanger". Sanger, współpracuje z feederowcem Michael-em Schlogl, stąd skrót MS. Już na początku, żeby nie było, piszę że mam kije Sangera z seri MS. Posiadam też kilka duperelek, oraz stosowałem żyłkę MS Range Feeder. Jeśli ktoś nie potrzebuje kilometrowych szpuli, bardzo polecam. Organoleptycznie, lepiej mi się sprawdzała czasowo jeśli idzie o miękkość i skręcanie, niż druga którą stosuję, Daiwa Hyper Sensor. Tu, przemawia ekonomia. Chłopcy na filmie, stosują, przynajmniej graficznie, ciut inne kije niż Moje. Nie mam pojęcia jak seria method, ale Econ, to typowy progres z konkretnym zapasem mocy. Ciut słabo jest( było) z dostępnością zamiennych szcztytówek w oryginale, ale tu, w naprawdę rozsądnych pieniądzach, mamy sprzęt, który nam posłuży z satysfakcją. Nie mam pojęcia jak ichnie kołowrotki, to kwestia gustu i potrzeb. Już nie raz się zawiodłem, nawet na idealizowanym prze ze mnie Penn-nie. Nie wiem czy będzie Mi dane spotkać się na targach z przyjaciółmi, ale w tamtym roku, stoisko Sangera było warte uwagi

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...