Skocz do zawartości

Wędkarskie filmy w sieci


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wiem, że było na forum, ale wyszukajka milczy. Więc ponownie - wpiszcie, proszę, w YT "zanęty Grabowski" i delektujcie się: wiedzą, brakiem nachalności, otwartością, szczerością radością ze złowionych ryb i samymi rybami. Często mamy ule z miodem pod nosem, ale wolimy zagraniczne legendy. Szczególnie te ze świeżej emigracji, których talent nagle objawia się w wannach, po przeczytaniu rad tamtejszej maestrii. Obejrzałem chyba wszystkie odcinki Pana Grabowskiego i uświadomiłem sobie znowu, że wędkarstwo jest proste. Tylko że prostota jest najtrudniejszym aspektem wędkarstwa.

Wierzę, że z Panem Grzesiem będzie mi dane posmakować kiedyś brendawki. Choćby za ten jego czteroodcinkowy, pisany cykl o łowieniu w Odrze. Przeczytałem, co niby już wiedziałem, ale jednak oczy mi się otworzyły na pewne aspekty. Polecam, bo lepiej z mądrym siedzieć na przystanku i czekać na autobus do domu, niż z głupim łazić po nocnych sklepach i szukać taksówki.;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku atakuję opaski. Doposażyłem się dzięki Stanowi. W sumie "rozwijam", bo kto nie czuł ryb na odrzańskiej bolonce, tego nie słucham. W wannach też czasem łowię, ale już bez entuzjazmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na początku: nie znam się na tym co jest w środku a później opisuje co jest w środku oraz wszystkie mają taki samy schemat konstrukcji.

Taaaa, Daiwa ma podobny schemat do Prestona czy Spro, w sumie ma szpulę, korbę i obudowę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...