Skocz do zawartości

Wędkarskie filmy w sieci


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Linek727 napisał:

Może i beretuje. Ale też sprząta po sobie 

Wiesz że nie mam z tym problemu, boję się że co piszesz poniżej, może się sprawdzić. Mam nadzieję że nie dożyję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do zabijania ryb:
Robią to wszystkie nacje i jak ktoś mi mówi, że w UK nie zabierają ryb, kłusują tylko Polacy to ogania mnie pusty śmiech jak ten człowiek jest mądry inaczej, mija się z prawdą i jak mało wie.
W skrócie: jest głupi, kłamie i G wie.
 

Więc spokojnie Panowie, biorą wszyscy tylko trzeba mieć umiar i to dużo wyższy niż limity.

 

Tutaj macie wyciągnięte siatki kłusowników z UK

https://www.gov.uk/government/news/fish-rescued-from-a-poaching-incident

https://www.gov.uk/government/news/illegal-nets-recovered-from-north-east-river

 

Przykładów mogę podawać na pęczki, tak w UK nie kłusują :P Siatki same wpadły do wody.

 

https://www.gov.uk/government/news/kent-angler-convicted-for-unlicensed-fishing-and-public-order-offences

 

Gość był 72 razy złapany ale to pewnie przybysz a nie rodowity obywatel o swojskim, angielskim imieniu Nigel.

Edytowane przez NPC
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, ArekH napisał:

To na pewno Polacy, albo Litwini. 

Właśnie nie, wszystkie wpisy które przeglądałem i były podane nazwiska to angielskie imiona i nazwiska. Chyba, że te osoby w wieku 50+ to potomkowie imigrantów z lat 2004 do dnia dzisiejszego.

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ArekH napisał:

Wytłumaczcie Mi jedno. Na jaką cholerę Oni kosze do wody wpychają (angole), Jak i tak większość łowisk, bez zbytniego wysiłku przerzucić można? :P

Chyba by łatwiej podebrać ryby, angielskie łowiska to w większości płytkie sadzawki z małym spadkiem.
Na tym filmiku widać zarośnięty brzeg więc łatwiej rzucać bez gałęzi nad głową.

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie Mi jedno. Na jaką cholerę Oni kosze do wody wpychają (angole), Jak i tak większość łowisk, bez zbytniego wysiłku przerzucić można? 
To samo i u nas. Wielu wrzuca kosz do wody. Tyczka ok, ale feeder.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie Mi jedno. Na jaką cholerę Oni kosze do wody wpychają (angole), Jak i tak większość łowisk, bez zbytniego wysiłku przerzucić można? 
Głównie z tego powodu o którym napisał@NPC, płytka woda, gałęzie i zarośla przy brzegu. Na mistrzostwach świata w RPA też daleko wchodzili do wody, bo bardzo płytkie brzegi uniemożliwiały łowienie i by sięgnąć głębszej wody Tdzseba rbs było daleko rzucać, a to z brzegu byłoby nie możliwe. Była wyznaczona linia do której możliwe było wejście do wody.
W Polsce na zawodach Pzw, wstawiać wolno tylko przednie nogi kosza do wody i tylko za zgodą sędziego oraz pod warunkiem że warunki na stanowisku tego wymagają.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...