Skocz do zawartości

Wędkarskie filmy w sieci


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ma niesamowity dar mówienia. Przez cały film, cały czas analizuje, przekazuje informacje, rady i spostrzeżenia. Szacun normalnie. 
Wczoraj właśnie do mnie dzwonił. Jakie było moje zaskoczenie jak zobaczyłem kto dzwoni.
Przegadaliśmy 2 godziny.
Mega gość z niesamowitą wiedzą, którą się chętnie dzieli.
Pisałem z nim jak tylko zaczynał swoją przygodę z YouTube i na Fb
Ma bardzo ambitne plany i już część z nich wdraża w życie. Jeszcze będzie o nim głośno.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, elvis napisał:

Ma bardzo ambitne plany i już część z nich wdraża w życie. Jeszcze będzie o nim głośno

Na to liczę. Mam dość pitolenia na YT po angielsku, z czego nic nie rozumiem i podziwiam tylko obrazki, skądinąd zaj....e, bo angole potrafią kręcić filmy. Ludzie pokroju Przemka, Dawida, czy nawet Luka, to jest to, czego szukam w sieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2020 o 10:32, ArekH napisał:

Na to liczę. Mam dość pitolenia na YT po angielsku, z czego nic nie rozumiem i podziwiam tylko obrazki (...)

Czasami lepiej nie rozumieć tych angoli, bo to zwykłe, reklamowe ustawki. Przemek za to soli wiedzą i gada jak do kumpli. Dla mnie to objawienie. Mam takie wrażenie, że facet niechcący, własną osobowością nadał nowy, wędkarski styl na YT. Do tego przemerytoryczny. Ciężko będzie go wyprzedzić... Oczywiście, jest Pan Górek, czy Pan Grabowski. Ale już taki Pan Milewski, czy Pan Lorenc, jakoś przycichli. A szkoda. Bo patentami mogliby spokojnie licytować się z Przemkiem.

Niczego nie odbierając pozostałym jutuberom w tej materii - nie chce mi się już ich oglądać.:D

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Linek727 napisał:

nie chce mi się już ich oglądać

Nie przesadzaj. Kilka osób, wkłada naprawdę serducho w to co robi i stara się być szczerym ale fakt, kolega Solski, walcem drogowym wjechał w to towarzystwo. Podoba mi się , ale poczekam. Już kilka lat temu było podobnie i ze by nie było, mam za tamten okres do chłopaka szacunek. Poszło jednak z czasem nieszczęśnie tak, że jeszce trochę i by nam zaczął pisać poradniki sypialniane małżeńskie, taka wiedza rozpiera, bo o dzieciach, to już chyba coś było że nie trza ich mieć, by umieć wychować. A może coś mi się przyśniło? Sory. Już morda w kubeł. Ciężki dzień miałem. :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie problem leży w jednej sprawie: dobrze nakręcony film kosztuje sporo pracy, nie tylko wiedzą ale i sprzęt a później obróbka materiału, jakieś wstawki czy przejścia.

To wszystko zabiera czas i pieniądze czyli dużo pieniędzy.

Nikt nie będzie robił za darmo więc by wyjść na mały minus lub na plus potrzebni są sponsorzy. Więc widzicie reklamy sprzętu tego co zapłacił.

 

Przemek też przecież reklamuje swoje zanęty i przynęty w swoich filmach. Im większa oglądalność tym więcej klientów czyli zarobku. Choć nie robi tego nachalnie to jednak to robi.

 

Internet to świetne miejsce na promocję: obejrzeć filmik i minutę później kupić z dostawą do domu.

 

U Przemka widzę dobrze przemyślaną strategię marketingową, o jego produktach się nie wypowiem bo nie widziałem ich na oczy.

Czas pokaże czy mu się uda.

Edytowane przez NPC
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, NPC napisał:

dobrze nakręcony film kosztuje sporo pracy,

Jarek. Wszystko, co jest cokolwiek warte kosztuje sporo pracy. Utrzymanie domu kosztuje sporo pracy. Wyhodowanie warzyw na ogrodzie, to kilka godzin łażenia dziennie, by cokolwiek mieć. Więc skoro ktoś idzie w YT, jakoś mi go nie żal, że musi się narobić by zarobić. Ja tylko oceniam, ze swojego punktu widzenia, czy Mi, się podoba. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...