Skocz do zawartości

Wędkarskie filmy w sieci


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
3 godziny temu, ArekH napisał:

Obejrzyj @Grendziu Wystarczy kasta murarska z małym motorkiem, dwie podlodówki i się łowi, a nie jakieś łódki za pincetsto. A jaki minimalistyczny sprzęt biwakowy. 

 

Dokuczasz mi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróciłeś uwagę Arku @ArekH jak pięknie wygląda Odra na odcinku prezentowanym w tym filmie. Dopiero co ubolewałem, że na "mojej Warcie" znikły drzewa i zakrzewienia znad brzegów, które to pamiętam z dzieciństwa. To samo zaczęło się nad Odrą, gdzie mamy okazję łowić.

Za sprawą bobrów i ludzi ( także wędkarzy, którzy wykorzystują na opał w czasie nocek) znikają kolejne drzewa. Krajobraz nadrzeczny pustoszeje. Jakże uboższy i "smutniejszy" się staje.

 

Nawiasem mówiąc jak świetnym łowiskiem jest wrocławska/podwrocławska Odra i jej kanały.

Niesamowicie różnorodnym i bogatym jak na standardy polskich łowisk/wód.

Dopiero co miałem okazję czytać o nowym rekordzie Polski świnki 2,70kg i 58cm.

Została złowiona przez wrocławskiego wędkarza Rafała Reitera.

Nie jest to osoba zupełnie anonimowa. Dość znany w tamtejszym środowisku, podobnie jak Szymon Ciach, który ostatnio dość skutecznie odławia odrzańskie brzany.

Nasz Michał @Splot może unika takiego rozgłosu i rozpoznawalności, ale mógłby pewnie dołączyć do ich szeregu na równi z Stasiem @stas1 kojarzony mocno z feederem, zwłaszcza klasycznym :)

W ogóle feeder wrocławski jest mocny i ma również wielu przedstawicieli wśród polskich wędkarskich Youtuberów.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Tench_fan napisał:

Zwróciłeś uwagę Arku @ArekH jak pięknie wygląda Odra na odcinku prezentowanym w tym filmie. Dopiero co ubolewałem, że na "mojej Warcie" znikły drzewa i zakrzewienia znad brzegów, które to pamiętam z dzieciństwa. To samo zaczęło się nad Odrą, gdzie mamy okazję łowić.

Za sprawą bobrów i ludzi ( także wędkarzy, którzy wykorzystują na opał w czasie nocek) znikają kolejne drzewa. Krajobraz nadrzeczny pustoszeje. Jakże uboższy i "smutniejszy" się staje.

 

Nawiasem mówiąc jak świetnym łowiskiem jest wrocławska/podwrocławska Odra i jej kanały.

Niesamowicie różnorodnym i bogatym jak na standardy polskich łowisk/wód.

Dopiero co miałem okazję czytać o nowym rekordzie Polski świnki 2,70kg i 58cm.

Została złowiona przez wrocławskiego wędkarza Rafała Reitera.

Nie jest to osoba zupełnie anonimowa. Dość znany w tamtejszym środowisku, podobnie jak Szymon Ciach, który ostatnio dość skutecznie odławia odrzańskie brzany.

Nasz Michał @Splot może unika takiego rozgłosu i rozpoznawalności, ale mógłby pewnie dołączyć do ich szeregu na równi z Stasiem @stas1 kojarzony mocno z feederem, zwłaszcza klasycznym :)

W ogóle feeder wrocławski jest mocny i ma również wielu przedstawicieli wśród polskich wędkarskich Youtuberów.

 

Radziu dlatego lubię "swój" odcinek Odry, jest bardzo zielono, nawet wrocławskie odcinki rzeki i kanały są przyjemne dla oka. . Dodatkowo jest dość luźno nad wodą. Nie mamy we Wrocławiu co narzekać na zasobność wody, wiadomo, że zawsze może być lepiej ;) 

Gdyby tak mieć więcej czasu na wędkowanie i dwa dni w tygodniu na to poświęcić to było by grubo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Splot napisał:

 

Gdyby tak mieć więcej czasu na wędkowanie i dwa dni w tygodniu na to poświęcić to było by grubo.

Znajdź ten czas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ArekH napisał:

Poznajesz wodę? 

Jasne. Ciepły kanał w Gryfinie.

O ile kojarzę to już wcześniej nagrywała film z tej wody. Pewnie dziewuszka jest z okolic, może Szczecina.

Edytowane przez Tench_fan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...